Arturia MICROBRUTE Creation Edition

Arturia MICROBRUTE Creation Edition

6670 Kč

Velmi oblíbený produkt Arturia MICROBRUTE Creation Edition s trendy značkou Arturia - tento hit pořídíte po slevě za 6670 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195203
Do obchodu

Popis

Arturia

Zákazníky doporučované zboží, Arturia MICROBRUTE Creation Edition od firmy Arturia - tento hit seženete za jedinečnou cenu 6670. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost..

Analogový syntezátor

 Speciální edice Arturia MicroBrute v černozlaté úpravě s interpretací Michelangelovy fresky Zrození Adama na předním panelu, která vás bude zaručeně inspirovat k impozantním výkonům. Pár šikovných triků, jak MicroBrute kreativně využít, také najdete na stránkách výrobce.

Arturia MicroBrute je monofonní analogový syntezátor, který vám nabídne typicky tlustý zvuk. Uvnitř se nachází osciátor s vlovým průběhem pily, čtverce a trojúhelníku, který je vhodný pro tvorbu basů i sólových zvuků. Oscilátoru lze přidat sub, overtone, zvýraznit harmonie nebo nastavit šířku pulsu, díky čemuž máte na výběr z velmi široké škály zvuků.

Potřebnou barvu zvuku namícháte pomocí dvoupólového Steiner-Parker filtru s resonancí a režimy LP, BP, HP. Ořez filtru lze také nastavit na trackování pomocí klaviatury.

Pro modulaci lze využít LFO s třemi vlnovými průběhy, které běží volně nebo v synchronizaci s arpeggiatorem. Samozřejmostí je ADSR generátor obálky, s možností nastavit velmi rychlý attack i dlouhý release.

Na zadním panelu se nachází USB vstup pro ovládání pomocí počítače, audio vstup pro procesování externího audia pomocí filtru, MIDI vstup a CV výstup Pitch, Gate a vstup pro Gate. Konektivitu doplňuje modulační matrix s několika patch pointy na předním panelu, pomocí nějž můžete vést signál různými cestami a modulovat zvuk.

Pokud přihodíte ještě zabudovaný sekvencér s 64 kroky a až osmi sekvencemi, vyjde vám, že MicroBrute je velmi šikovný syntezátor s vynikajícím analogovým zvukem, na jehož koupi si nebudete muset brát druhou hypotéku.

Všechny produkty od výrobce
Arturia MICROBRUTE Creation Edition

Arturia MICROBRUTE Creation Edition

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce