Arturia MicroFreak Vocoder

Arturia MicroFreak Vocoder

8590 Kč

V akci je Arturia MicroFreak Vocoder pocházející od značky Arturia - tento hit pořídíte po slevě za 8590 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221031
Do obchodu

Popis

Arturia

Neodoláte: Arturia MicroFreak Vocoder od známého výrobce Arturia - tento artikl se na vás těší za perfektní cenu 8590. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Syntezátor

 Arturia Microfreak Vocoder je limitovaná edice originálního syntezátoru s digitálními oscilátory, analogovým filtrem a zvuky z oblíbeného eurorack modulu Plaits od Mutable Instruments. Série Vocoder navíc obsahuje odnímatelný mikrofon na husím krku pro vytváření melodických vokálních linek. Funguje v monofonním i parafonním režimu, zaujme plochou klaviaturou s polyfonním aftertouch a nepostrádá sekvencér, arpreggiator, modulační matrix ani pokročilé random funkce. V této cenové kategorii jde rozhodně o jeden z nejzajímavějších nástrojů.

Jako základ pro tvorbu zvuku poslouží 11 digitálních oscilátorů (4 převzaté z Plaits), mezi nimiž nechybí klasické průběhy jako sinus, čtverec nebo pila, wavetable, karplus strong, FM syntéza a další. Zvuk pak dotvarujete analogovým variabilním filtrem vycházejícím z Oberheim SEM.

Pro vytváření patternů je k dispozici sekvencér se 64 kroky a výkonný arpeggiator. Patterny můžete ozvláštnit pomocí funkcí Spice a Dice, které randomizují buď jednotlivé parametry nebo délku gate. Sekvence se tak budou neustále vyvíjet a nakopnou vaší inspiraci.

Klaviatura není klaviaturou v pravém slova smyslu, ale plošný spoj. O rychlost ani expresivitu se však obávat nemusíte. Klávesy jsou dynamicky citlivé a mají polyfonní aftertouch, takže každá klávesa může modulovat jiný parametr.

Pokud by vám chybělo tradiční ovládání, na zadním panelu najdete USB, MIDI a CV vstupy, pomocí nichž Microfreak snadno propojíte s oblíbeným kontrolérem, sekvencérem, DAW nebo třeba modulárním syntezátorem.

Arturia Microfreak nabízí po zvukové i konstrukční stránce unikátní design a obstojí dobře jako první syntezátor i jako cenný kousek do sbírky každého synth geeka.

Všechny produkty od výrobce
Arturia MicroFreak Vocoder

Arturia MicroFreak Vocoder

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce