Arturia Pigments 2

Arturia Pigments 2

5190 Kč

Vaše možnosti obohacující Arturia Pigments 2 s pečetí kvality Arturia - tento produkt máte za pár kliknutí při časově omezené akci za 5190 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220990
Do obchodu

Popis

Arturia

Tohle si zamilujete: Arturia Pigments 2 od kvalitní značky Arturia - tento produkt obchodujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 5190. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Software

 Arturia využila svojí dvacetileté zkušenosti s analogovými syntezátory a vytvořila vysoce intuitivní VST nástroj Pigments 2 pro skládání, nahrávání a aranžování přímo ve vašem DAW softwaru. Polychromový softwarový nástroj druhé generace nově obsahuje výkonnější samplovací motor, nové syntezátorové módy, integrovaný sekvencér a vylepšené filtry či Delay efekt. K dispozici budete mít virtuální klaviaturu, tři Envelope/LFO filtry, tři režimy generátoru a intuitivní ovládací panel, který můžete řídit prostřednictvím MIDI/USB kontrolérů a kláves. Samozřejmostí je potom využívání továrních presetů, nebo ukládání vlastních, které vytvoříte na základě vašich potřeb a preferencí.

Všechny produkty od výrobce
Arturia Pigments 2

Arturia Pigments 2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce