Arturia Producer Pack

Arturia Producer Pack

33890 Kč

Prestižní Arturia Producer Pack s jakostní značkou Arturia - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 33890 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220975
Do obchodu

Popis

Arturia

Radost přinášející Arturia Producer Pack od výrobce Arturia - tento produkt doručujeme při právě probíhající akci za 33890. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Zvýhodněná sestava zboží

 Arturia Producer Pack je zvýhodněná sestava vhodná pro muzikanty a producenty, jenž chtějí zachytit své nápady v té nejvyšší zvukové kvalitě. K dispozici budete mít zvuké karty Audi Fuse/Audio Fuse 8Pre, MIDI/USB klávesy MiniLab a nespočet studiových efektů a nástrojů od Arturia v té nejvyšší kvalitě.

Arturia Audio Fuse 8Pre

Audio Fuse 8Pre druhé generace je profesionální zvuková karta disponující pokročilou technologií, intuitivním ovládacím panelem, flexibilní konektivitou a prémiovou kvalitou zvuku s nulovým zkreslením a širokým frekvenčním rozsahem. Toto profesionální zařízení vám přenese kvalitní zvuk do vašeho studia nebo na stage. Ocení ho primárně muzikanti, producenti a tvůrci podcastů, kteří se chtějí odlišit od konkurence skvělou zvukovou kvalitou a neotřelými nápady .

Audi Fuse 8Pre vám naservíruje ten nejlepší zvuk, který jste kdy slyšeli. K dispozici budete mít dva proprietární mikrofonní preampy DiscretePRO, sadu špičkových AD/DA převodníků, funkci Talk Back a další technologie pro pohodlné nahrávání. Osmikanalový interface obsahuje intuitivní ovládací panel rozdělený separátně pro všechny kanály, kde naleznete robustní volume knob pro výstupní hlasitost, Volume sluchátkového výstupu nebo Gain. Moderní design potom podtrhávají LED diodové pásky pro maximální přehled.

Přední strana obsahuje kromě ovládacího panelu i dva vstupní konektory pro mikrofon a hudební nástroj nebo sluchátkové výstupy pro detailní monitoring. Zadní část potom obsahuje rozsáhlý konektorový panel v podobě osmi kombinovaných vstupů, čtyř Insertů, In/Out ADAT pro 8 digitálních kanálů, osm stereo výstupů pro další zařízení a stereo výstup pro studiové monitory.

Arturia Audio Fuse

Audio Fuse druhé generace je revoluční zvuková karta disponující pokročilou technologií, intuitivním ovládacím panelem, flexibilní konektivitou a prémiovou kvalitou zvuku s nulovým zkreslením a širokým frekvenčním rozsahem. Toto kompaktní zařízení vám přenese kvalitní zvuk do hotelového pokoje, dodávky nebo kavárny. Ocení ho primárně muzikanti, producenti a tvůrci podcastů na cestách, kteří potřebují mít svoje vybavení vždy po ruce.

Audi Fuse vám naservíruje ten nejlepší zvuk, který jste kdy slyšeli. K dispozici budete mít dva proprietární mikrofonní preampy DiscretePRO, sadu špičkových AD/DA převodníků, funkci Talk Back a další technologie pro pohodlné nahrávání. Čtyřkanalový interface obsahuje intuitivní ovládací panel rozdělený na dvě části, kde naleznete robustní volume knob pro výstupní hlasitost, duální Volume sluchátkového výstupu nebo Gain. Moderní design potom podtrhávají LED diodové pásky pro maximální přehled.

Přední strana obsahuje vstupní konektory pro mikrofon a hudební nástroj nebo sluchátkové výstupy pro detailní monitoring. Zadní část potom obsahuje rozsáhlý konektorový panel v podobě dvou nástrojových vstupů, dvou Insertů, Phono/Line vstupů, In/Out ADAT pro 8 digitálních kanálů, In/Out pro MIDI nástroje, tři USB (A) porty a dva stereo výstupy pro studiové monitory a PA.

Arturia MiniLab MkII

Druhá verze oblíbeného kontroléru Arturia MiniLab se vyznačuje moderním designem a celkově robustnější konstrukcí. Vylepšením prošla klaviatura i ovládací prvky, 16 otočných knobů má příjemnou rezistenci a kolečka pitch a modulace nahradily dotekové stripy. Pro spouštění bicích a smyček samozřejmě nechybí 8 tlakově citlivých a RGB podsvícených padů.

Co však dělá tento kontrolér výjimečným je dodávaný software. Analog Lab Lite nabízí stovky presetů a 17 nástrojů z ceněné V-Collection. Do začátku tak ihned máte k dispozici zvuky analogových syntezátorů, varhan, smyčců ad. Dále je v balení UVI Grand Piano Model D, tedy pečlivě vysamplovaný zvuk koncertního křídla Steinway D, které najdete v koncertních sálech po celém světě. Abyste mohli vaše nápady ihned zaznamenat, dostanete navíc i DAW software a výkonný sekvencér Ableton Live Lite, bez kterého se v současnosti neobejde snad žádný producent.

Všechny produkty od výrobce
Arturia Producer Pack

Arturia Producer Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce