Arturia Sound Explorers Collection

Arturia Sound Explorers Collection

15590 Kč

Poctivý výrobek, Arturia Sound Explorers Collection od firmy Arturia - tento artikl objednávejte s výjimečnou slevou za 15590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220974
Do obchodu

Popis

Arturia

Poctivý výrobek, Arturia Sound Explorers Collection od originálního výrobce Arturia - tento artikl nepropásněte s úžasnou cenovkou 15590. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Software

 Arturia využila svojí dvacetileté zkušenosti s analogovými syntezátory, aby vám přinesla výroční sadu obsahující 23 VST nástrojů z V Collection 7, 250 GB HDD externí disk s populárními softwary a zvukovými knihovnami od Arturia, kde máte navíc dostatečný prostor pro zálohování vašich cenných hudebních projektů. V balení dále naleznete sadu patnácti studiových efektů z FX Collection a virtuální syntezátor Pigments pro skládání, nahrávání a tvorbu samplů. Všechny VST nástroje a efekty disponují přehlednými displeji a intuitivním ovládacím panelem s knoby, fadery a přepínači. Samozřejmostí je potom využívání továrních presetů, nebo ukládání vlastních, které vytvoříte na základě vašich potřeb a preferencí.

Všechny produkty od výrobce
Arturia Sound Explorers Collection

Arturia Sound Explorers Collection

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce