Arturia Wooden Legs

Arturia Wooden Legs

5190 Kč

V akci je pouze tady Arturia Wooden Legs od producenta Arturia - tento hit můžete získat v bombastické akci za 5190 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN220991
Do obchodu

Popis

Arturia

Velmi oblíbený produkt Arturia Wooden Legs od populárního výrobce Arturia - tento artikl doporučujeme po slevě za 5190. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Klávesový stojan

 Stylový dřevěný stojan pro klávesy KeyLab 88 MkII zajistí maximální stabilitu a bezpečí pro váš nástroj. Stojan disponuje optimální výškou a nastavitelnými předními nohami pro dorovnání nerovnosti povrchu. Stojan se skládá ze čtyř nohou z jasanového dřeva a speciálního úchytného systému, který připevníte k nástroji. Nohy od kláves snadno oddělíte, proto je tento typ stojanu vhodný pro klavíristy na cestách, ať už jste na pódiu nebo ve studiu.

Všechny produkty od výrobce
Arturia Wooden Legs

Arturia Wooden Legs

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce