Aston Microphones Element Bundle

Aston Microphones Element Bundle

4690 Kč

Jakostní Aston Microphones Element Bundle originální od labelu Aston Microphones - tento hit můžete pořídit s VIP slevou pro každého za 4690 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

SKU: HN220307
Do obchodu

Popis

Aston Microphones

No a tohle chcete: Aston Microphones Element Bundle od společnosti Aston Microphones - tento artikl doporučujeme s neuvěřitelnou slevou za 4690. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Kondenzátorový mikrofon

 Firma Aston Microphones, ačkoliv poměrně mladá, si od svého založení v roce 2015 stihla vydobýt pozici na špičce světové hudební produkce. Pečlivý design britských techniků, který byl dotažen k dokonalosti za pomoci 33 špičkových muzikantů a producentů, jejichž jména se spojují s legendami jako například AC/DC, Iron Maiden, Bob Marley, Limp Bizkit, Deep Purple, U2 a mnoho dalších. Ti společně vybírali ze stovek designů, testovali vokály a různé nástroje, až se dostali k výběru několika modelů, které vám teď tato britská firma přináší. Konečně tak můžete přinést zvuk, který je doslova utvářen legendami ve svém oboru, i do své hudební produkce. V této cenové relaci byste značce Aston Microphones těžko hledali konkurenty.

Sada Element Bundle přichází po osmnácti měsících vývoje s novou kapsulí, využívající technologie Rydion, která poskytuje skvělý výkon za skvělou cenu. Kvalita použitých komponentů, společně s celkovým zpracováním a výsledným zvukem tohoto mikrofonu sahá daleko za hranice své cenové relace a s přehledem konkuruje špičkovým mikrofonům s mnohem vyšší cenovkou. Jeho zvuk je díky veřejnému poslechovému testování, kde byl postaven proti špičkovým mikrofonům a do kterého se zapojilo přes 4000 lidí z celého světa, vyladěn přesně dle potřeb těch nejnáročnějších uživatelů.

Jeho využití je velice všestranné, nejlépe si však umí poradit s vokály a akustickými nástroji, zejména kytarou. Kombinuje v sobě ty nejlepší zvukové vlastnosti ostatních typů mikrofonů – díky 48V fantomovému napájení a aktivně pohyblivé cívce disponuje výkonem a citlivostí kvalitních kondenzátorových mikrofonů, průraznými basy a schopností izolace hluku dynamických mikrofonů a přirozeným a jasným zvukem páskových mikrofonů. Přiložený odpružený držák a magnetický pop filtr zaručí, že výsledný zvuk nebude rušen nechtěnými vibracemi nebo sykavkami.

Tato sada obsahuje vše, co budete potřebovat pro nahrávání v profesionální kvalitě, navíc za velice přijatelnou cenu. Pokud se poohlížíte po upgradu svého vybavení, nebo chcete všestranný kvalitní mikrofon bez závratné cenovky, jste na správné adrese.

Všechny produkty od výrobce
Aston Microphones Element Bundle

Aston Microphones Element Bundle

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce