Aston Microphones Halo Shadow

Aston Microphones Halo Shadow

5990 Kč

Vaše možnosti obohacující Aston Microphones Halo Shadow co nám dodává Aston Microphones - tento produkt obchodujeme s extra slevou za 5990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
SKU: HN220309
Do obchodu

Popis

Aston Microphones

Příjemné pocity navazující Aston Microphones Halo Shadow od top značky Aston Microphones - tento produkt máte za pár kliknutí levně za 5990. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Akustický paravan

 Řada Halo od britské značky Aston nabízí profesionální filtry pro studiové použití, které ve světe sklidily mnohá ocenění. Na jejich výrobu je primárně použita patentovaná PET plsť, která dokonale izoluje a absorbuje okolní hluk, takže zaručí krásně čisté nahrávky i v nepříznivých podmínkách. Navíc je až ze 70% vyrobena z recyklovaného materiálu a disponuje nízkou hmotností. Na obou stranách najdete žebrování, které zabraňuje zvukové difúzi a zaručí tak kontrolu nad ozvěnou z místnosti bez toho, aby negativně ovlivňovalo akustiku nahrávky.

Díky svému nadčasovému designu a téměř 100 mm tloušťce je schopen filtrovat zvuk ze všech směrů. Navíc je také velice jednoduchý na uchycení a kvalitní hardware zaručí extrémní stabilitu.

Všechny produkty od výrobce
Aston Microphones Halo Shadow

Aston Microphones Halo Shadow

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce