Aston Microphones Halo

Aston Microphones Halo

5990 Kč

No a tohle chcete: Aston Microphones Halo od populární značky Aston Microphones - tento produkt objednáte levně za 5990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Kategorie: 
SKU: HN220308
Do obchodu

Popis

Aston Microphones

Trendy Aston Microphones Halo originální od labelu Aston Microphones - tento hit seženete v sezónní slevě za 5990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí..

Akustický paravan

 Řada Halo od britské značky Aston nabízí profesionální filtry pro studiové použití, které ve světe sklidily mnohá ocenění. Na jejich výrobu je primárně použita patentovaná PET plsť, která dokonale izoluje a absorbuje okolní hluk, takže zaručí krásně čisté nahrávky i v nepříznivých podmínkách. Navíc je až ze 70% vyrobena z recyklovaného materiálu a disponuje nízkou hmotností. Na obou stranách najdete žebrování, které zabraňuje zvukové difúzi a zaručí tak kontrolu nad ozvěnou z místnosti bez toho, aby negativně ovlivňovalo akustiku nahrávky.

Díky svému nadčasovému designu a téměř 100 mm tloušťce je schopen filtrovat zvuk ze všech směrů. Navíc je také velice jednoduchý na uchycení a kvalitní hardware zaručí extrémní stabilitu.

Všechny produkty od výrobce
Aston Microphones Halo

Aston Microphones Halo

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce