Aston Microphones Spirit Black Bundle

Aston Microphones Spirit Black Bundle

11790 Kč

Jakostní Aston Microphones Spirit Black Bundle kvalitní značky Aston Microphones - tento hit můžete získat v sezónní slevě za 11790 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

SKU: HN220303
Do obchodu

Popis

Aston Microphones

Ve slevě je Aston Microphones Spirit Black Bundle co odebíráme od výrobce Aston Microphones - tento artikl čeká na vás po zlevnění za 11790. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kondenzátorový mikrofon

 Firma Aston Microphones, ačkoliv poměrně mladá, si od svého založení v roce 2015 stihla vydobýt pozici na špičce světové hudební produkce. Pečlivý design britských techniků, který byl dotažen k dokonalosti za pomoci 33 špičkových muzikantů a producentů, jejichž jména se spojují s legendami jako například AC/DC, Iron Maiden, Bob Marley, Limp Bizkit, Deep Purple, U2 a mnoho dalších. Ti společně vybírali ze stovek designů, testovali vokály a různé nástroje, až se dostali k výběru několika modelů, které vám teď tato britská firma přináší. Konečně tak můžete přinést zvuk, který je doslova utvářen legendami ve svém oboru, i do své hudební produkce. V této cenové relaci byste značce Aston Microphones těžko hledali konkurenty.

Tento profesionální mikrofon je vlajkovou lodí firmy. Navazuje na model Origin, který získal mnohá ocenění, a posouvá ho svou zvukovou kvalitou a technickou vyspělostí na úplně novou úroveň. Díky své ručně vybírané 1“ kapsuli s odpařeným zlatem je velice všestranný. Dá se použít prakticky s jakýmkoliv nástrojem, i když nejlepších výsledků dosahuje u vokálů a akustické kytary. Je designován tak, aby poskytl co nejčistší, důvěryhodný a příjemný zvuk. Disponuje také nastavitelnou směrovou charakteristikou. Poskytuje co nejjasnější zvuk, ve kterém je slyšet každý detail vašeho hlasu nebo nástroje.

Tento model přichází se speciální, černou povrchovou úpravou. Navíc v balení najdete i univerzální, rychloupínací odpružený mikrofonní držák a pop filtr. S touto sadou tak budete plně vybaveni pro nahrávání v té nejvyšší kvalitě, jakékoliv situaci.

Všechny produkty od výrobce
Aston Microphones Spirit Black Bundle

Aston Microphones Spirit Black Bundle

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce