Aston Microphones Stealth

Aston Microphones Stealth

8490 Kč

Poctivý výrobek, Aston Microphones Stealth od výrobce Aston Microphones - tento artikl musíte mít ve výprodejové akci za 8490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

SKU: HN220306
Do obchodu

Popis

Aston Microphones

Příjemné pocity navazující Aston Microphones Stealth populárního výrobce Aston Microphones - tento produkt posíláme při právě probíhající akci za 8490. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Kondenzátorový mikrofon

 Firma Aston Microphones, ačkoliv poměrně mladá, si od svého založení v roce 2015 stihla vydobýt pozici na špičce světové hudební produkce. Pečlivý design britských techniků, který byl dotažen k dokonalosti za pomoci 33 špičkových muzikantů a producentů, jejichž jména se spojují s legendami jako například AC/DC, Iron Maiden, Bob Marley, Limp Bizkit, Deep Purple, U2 a mnoho dalších. Ti společně vybírali ze stovek designů, testovali vokály a různé nástroje, až se dostali k výběru několika modelů, které vám teď tato britská firma přináší. Konečně tak můžete přinést zvuk, který je doslova utvářen legendami ve svém oboru, i do své hudební produkce. V této cenové relaci byste značce Aston Microphones těžko hledali konkurenty.

Model Stealth je revolučním řešením, které v sobě díky různým nastavením prakticky ukrývá čtyři profesionální mikrofony. Dvě nastavení pro různé odstíny vokálů, nastavení pro kytaru, které je vhodné jak pro klasické, tak akustické kytary a kytarové zesilovače, a funkce Dark, která připomíná vintage zvuk klasických páskových mikrofonů.

Průkopníkem je tento mikrofon také na poli 48V fantomového napájení. Disponuje totiž pasivním obvodem, který dokáže fungovat i bez napájení a poskytuje krásně čistý zvuk. V tomto módu mikrofon pracuje na principu dynamického mikrofonu a dokáže pracovat i s extrémně silnými zdroji zvuku, jako například bicími, silnými kytarovými zesilovači nebo extrémními vokály. Mikrofon sám pozná přítomnost fantomového napájení a automaticky zapne aktivní obvod s vysoce kvalitním předzesilovačem třídy A. Je tak schopen věrně zachycovat i ty nejdrobnější detaily a čistotu jemnějšího zpěvu, akustických nástrojů nebo mluveného slova.

Elegantní design disponuje speciálními prvky, jako je například interní odpružení kapsule, díky kterému je pomocí sorbotanových podpor kapsle plně izolována od zbytku šasi. Je také uzavřena ve Faradayově kleci z nerezové oceli, která brání jakémukoliv ruchu způsobenému elektromagnetickým polem nebo rádiovými signály. Hlava je zase navržená tak, aby disponovala silně koncentrovanou kardioidní směrovou charakteristikou s vylepšeným potlačováním zvuku mimo osu.

Model Starlight je první „tužkový“ mikrofon s laserovým zaměřováním. Disponuje 20 mm kardioidní kapsulí, třemi zvukovými nastaveními (Vintage, Modern a Hybrid) a téměř dokonale lineárními zvukovými vlastnostmi mimo svou osu, což mu zaručilo nejedno mezinárodní ocenění.

Díky svým zvukovým nastavením si ho každý může přizpůsobit vlastním potřebám a najít perfektní zvukovou odezvu například pro kytarové zesilovače, bicí, smyčcové nástroje, zpěv nebo prakticky jakékoliv jiné zdroje zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Aston Microphones Stealth

Aston Microphones Stealth

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce