ATV EXS 3 (použité)

ATV EXS 3 (použité)

31890 Kč

Trhem osvědčený produkt, ATV EXS 3 (použité) s pečetí kvality ATV - tento produkt koupíte po slevě za 31890 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221972
Do obchodu

Popis

ATV

V akci je ATV EXS 3 (použité) od kvalitní značky ATV - tento produkt obchodujeme v neopakovatelné akci za 31890. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektronická bicí souprava

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Srdcem této špičkové elektronické bicí soupravy ATV EXS 3 je modul xD3, který nabídne realistické zvuky a skvělou dynamiku bubeníkům všech žánrů a úrovně zkušeností. Samozřejmostí je extrémně nízká latence a široká škála zvuků a nahraných skladeb, které lze ještě nadále editovat, rozšiřovat anebo stáhnout přímo ze stránek výrobce. Modul umožňuje i další užitečné funkce, nechybí tedy metronom nebo nahrávací a cvičební funkce.

Bohatou konektivitu zajišťují vstupy pro externí přehrávač, USB výstup, MIDI Out, slot pro paměťovou SD/SDHC kartu a stereo audio výstup, nechybí samozřejmě ani nezbytný sluchátkový výstup pro tiché hraní.

Souprava EXS 2 je nejkompaktnějším modelem z nabídky ATV, lze ji tedy umístit do každého interiéru. I přes skladnou velikost však poskytuje realistický zvuk i odezvu díky síťkovým blanám na všech padech. Souprava se kromě zmiňovaného modulu skládá z 10“ snare padu, dvou 10“ tomů, 10“ floor tomu, 12“ hi-hat, 12“ crashe, 14“ ride činelu a 10“ kick padu, které jsou uchyceny na bytelné a bohatě nastavitelné rampě.

Všechny produkty od výrobce
ATV EXS 3 (použité)

ATV EXS 3 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce