Audient Sono

Audient Sono

7100 Kč

Příjemné pocity navazující Audient Sono se známou značkou Audient - tento artikl doporučujeme za hustou cenu 7890 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207483
Do obchodu

Popis

Audient

Váš oblíbený produkt, Audient Sono od Audient - tento produkt dodáváme za bombastickou cenu 7890. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Udělejte si radost..

USB zvuková karta

 Unikátní zvuková karta vhodná pro všechny kytaristy, kteří si zakládají ve svých nahrávkách na kvalitním zvuku kytar, ovšem nechtějí všude s sebou nosit celý gear včetně lampového aparátu. Sono disponuje zvukovým rozhraním, které kombinuje analogovou nahrávací technologii Audient se světově uznávanými simulacemi kytarových boxů Two Notes. Dále interface obsahuje předzesilovač s elektronkou 12AX7 a zajisté oceníte i mód Stand-alone, kdy můžete Sono používat bez propojení s počítačem.

Audient Sono nabízí jednoduchý retro design doplněný o intutivní ovládací panel. Kytarový předzesilovač lze ovládat prostřednictvým šestice potenciometrů, mezi něž patří třípásmový ekvalizér, mix pro Input a Output a míra zkreslení. Horní panel potom dále nabízí potenciometry pro ovládání hlasitostí mikrofonů, hudebních nástrojů a monitorový mix s nulovou latencí. Flexibilní konektivita vám umožní připojit hudební nástroj, dynamické nebo kondenzátorové mikrofony. Celou zvukovou kartu poté může připojit díky stereo výstupům do studiových monitorů. Detailní poslech vám potom zaručí nezávislý sluchátkový výstup, a aby váš zvuk byl opravdu lampový, můžete využít reampového výstup pro váš aparát.

Ke zvukové kartě dostanete navíc balíček ARC Creative HUB, který obsahuje Steiberg Cubase LE10, emulaci kytarových aparátů Two notes Torpedo s dvaceti kabinety, 1 GB samplů od Loopmasters, synty Waldorf Audio PPG 2.2v a dva vzdělávací kurzy od společnosti ProducerTech.

Všechny produkty od výrobce
Audient Sono

Audient Sono

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce