Austrian Audio OC818 Live Set

Austrian Audio OC818 Live Set

49590 Kč

Unikátní Austrian Audio OC818 Live Set od oblíbené společnosti Austrian Audio - toto zboží si můžete zakoupit s extra slevou za 49590 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: HN220653
Do obchodu

Popis

Austrian Audio

Prvotřídní Austrian Audio OC818 Live Set co bereme od značky Austrian Audio - tento hit seženete v akci za 49590. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Kondenzátorový mikrofon - Stereo pár

 Firma Austrian Audio sídlí v samotném srdci Vídně, a ačkoliv je poměrně mladá, byla založena profesionály ve svém oboru, kteří se dlouhá léta podíleli na celém procesu výroby audio vybavení pro jednu z celosvětově nejznámějších firem na tomto poli. Nyní vám díky svým zkušenostem a úctě k tradici přináší vybavení, které hravě konkuruje těm nejlepším značkám na trhu. Produkty od značky Austrian Audio vám poskytnou nadstandardní kvalitu, jakou byste čekali pouze u firem s dlouholetou tradicí a daleko vyšší cenovou relací. Všechny produkty této značky jsou vyráběny v Rakousku.

Tato sada obsahuje stereo set mikrofonů OC818.

Model OC818 je vlajkovou lodí této firmy. Jedná se o profesionální velkomembránový mikrofon, který disponuje vysokou citlivostí a neuvěřitelně nízkou úrovní hluku. Dokáže tak zachytit prakticky jakýkoliv zdroj zvuku bez zkreslení, ať už se jedná o šepot nebo zvuk s extrémní hlasitostí (SPL až 158 dB). Je tak skvělou volbou nejen pro studio, ale i pro živá vystoupení nebo pro použití ve vysílání. Poskytuje bohatý a jasný zvuk na všech frekvencích.

Jde o jeden z nejmodernějších mikrofonů na trhu. Disponuje přepínatelnou směrovou charakteristikou, takže máte k dispozici kardioidní, superkardioidní, osmičkovou, kulovou a také vlastní, programovatelnou směrovou charakteristiku. K dispozici jsou také dva rozdílné analogové hi-pass filtry se třemi nastaveními: 40 Hz, 80 Hz a 160 Hz. Specialitou je například dvojitý výstup, díky kterému je možno využít dvou membrán nezávisle na sobě. To otvírá dveře mnoha dalším možnostem, například nahrávání dvou hudebníků zároveň, zachycení dvou signálů z nástroje (například při overhead použití k bicím) nebo mikrofon používat pro stereo nahrávání.

Pomocí OCR8 dálkového ovládání (není součástí balení) je možné přes Bluetooth připojení mikrofon ovládat dálkově, nastavovat ekvalizaci, presety, vytvářet vlastní směrové charakteristiky a mnoho dalších nastavení. Aplikace jsou dostupné na stránkách Austrian Audio.

Unikátní keramická kapsule je vyrobena s takovou precizností, že je možné mezi sebou libovolně párovat všechny mikrofony z řady OC18 a OC818 se zárukou toho, že vždy dostanete perfektní výsledný zvuk.

Všechny produkty od výrobce
Austrian Audio OC818 Live Set

Austrian Audio OC818 Live Set

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce