Austrian Audio OC818 Studio Set

Austrian Audio OC818 Studio Set

25990 Kč

Tradiční bestseller, Austrian Audio OC818 Studio Set od známé značky Austrian Audio - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 25990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN220654
Do obchodu

Popis

Austrian Audio

Jedinečná nabídka, Austrian Audio OC818 Studio Set od oblíbené společnosti Austrian Audio - toto zboží si můžete nechat doručit ve výprodejové akci za 25990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Kondenzátorový mikrofon

 Firma Austrian Audio sídlí v samotném srdci Vídně, a ačkoliv je poměrně mladá, byla založena profesionály ve svém oboru, kteří se dlouhá léta podíleli na celém procesu výroby audio vybavení pro jednu z celosvětově nejznámějších firem na tomto poli. Nyní vám díky svým zkušenostem a úctě k tradici přináší vybavení, které hravě konkuruje těm nejlepším značkám na trhu. Produkty od značky Austrian Audio vám poskytnou nadstandardní kvalitu, jakou byste čekali pouze u firem s dlouholetou tradicí a daleko vyšší cenovou relací. Všechny produkty této značky jsou vyráběny v Rakousku.

Model OC818 je vlajkovou lodí této firmy. Jedná se o profesionální velkomembránový mikrofon, který disponuje vysokou citlivostí a neuvěřitelně nízkou úrovní hluku. Dokáže tak zachytit prakticky jakýkoliv zdroj zvuku bez zkreslení, ať už se jedná o šepot nebo zvuk s extrémní hlasitostí (SPL až 158 dB). Je tak skvělou volbou nejen pro studio, ale i pro živá vystoupení nebo pro použití ve vysílání. Poskytuje bohatý a jasný zvuk na všech frekvencích.

Jde o jeden z nejmodernějších mikrofonů na trhu. Disponuje přepínatelnou směrovou charakteristikou, takže máte k dispozici kardioidní, superkardioidní, osmičkovou, kulovou a také vlastní, programovatelnou směrovou charakteristiku. K dispozici jsou také dva rozdílné analogové hi-pass filtry se třemi nastaveními: 40 Hz, 80 Hz a 160 Hz. Specialitou je například dvojitý výstup, díky kterému je možno využít dvou membrán nezávisle na sobě. To otvírá dveře mnoha dalším možnostem, například nahrávání dvou hudebníků zároveň, zachycení dvou signálů z nástroje (například při overhead použití k bicím) nebo mikrofon používat pro stereo nahrávání.

Pomocí OCR8 dálkového ovládání (není součástí balení) je možné přes Bluetooth připojení mikrofon ovládat dálkově, nastavovat ekvalizaci, presety, vytvářet vlastní směrové charakteristiky a mnoho dalších nastavení. Aplikace jsou dostupné na stránkách Austrian Audio.

Unikátní keramická kapsule je vyrobena s takovou precizností, že je možné mezi sebou libovolně párovat všechny mikrofony z řady OC18 a OC818 se zárukou toho, že vždy dostanete perfektní výsledný zvuk.

Všechny produkty od výrobce
Austrian Audio OC818 Studio Set

Austrian Audio OC818 Studio Set

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce