AV Basses 2017 AVBJ 6 RWF WH

AV Basses 2017 AVBJ 6 RWF WH

42990 Kč

Poctivý výrobek, AV Basses 2017 AVBJ 6 RWF WH s osvědčenou značkou AV Basses - tento produkt máte na dosah ruky za mimořádně nízkou cenu 42990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206174
Do obchodu

Popis

AV Basses

Špičkové zboží, AV Basses 2017 AVBJ 6 RWF WH co nám dodává AV Basses - tento artikl je v tento okamžik s VIP slevou pro každého za 42990. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Elektrická baskytara

 České baskytary Aleše Vychodila se díky poctivému zpracování, vynikajícímu zvuku i důrazu na detail těší oblibě profesionálních hráčů po celém světě. Dnes hraje na nástroje AV Basses mnoho profesionálně hrajících basistů po celém světě, mezi jinými Bob Glaub, Hein Offermans, Sami Hinkka, Jota Vega, Keny Suvanto, Joe Csibi, Jerry Meehan, Jon Pold, Ben Epstein nebo Cícero Lee. V České republice reprezentuje značku AV Basses například Michael Krásný, Jan Mikulecký nebo David Habiger.

Tato šestistruná baskytara má tvar AVBJ a menzuru 35 palců. Tělo je z evropského jasanu, krk z amerického javoru a hmatník z indického palisandru s 20 pražci typu Medium Jumbo a perleťovými výložkami. V místě nultého pražce (materiál Tusq) je hmatník široký 56 mm. Osazena je hardwarem Hipshot. kobylka Vintage 6 a ladicí mechaniky Ultralite Clover. Tělo je lakované v nitrolaku pro lepší rezonanci, kryté perleťovým pickguardem. Hlava "matching headstock" nese logo výrobce.

Zvuk snímají singly Nordstrand NJ6 zapojené do klasické pasivní elektroniky se dvěma hlasitostmi a celkovou tónovou clonou.

Tento nástroj z dílny Aleše Vychodila byl v roce 2017 vyroben pro Tomáše Fialu z kapely Better Safe Than Sorry, který patří k endorserům značky AV Basses. Na destičce u spoje krku je vyryto jeho jméno spolu se sériovým číslem nástroje. Baskytara je v zánovním stavu. K nástroji je polstrovaný profesionální obal Šiba.

Upozornění: jde o použité zboží a prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
AV Basses 2017 AVBJ 6 RWF WH

AV Basses 2017 AVBJ 6 RWF WH

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce