AV Basses AV1 Fretless SM NAT PB FMN

AV Basses AV1 Fretless SM NAT PB FMN

65990 Kč

Neodoláte: AV Basses AV1 Fretless SM NAT PB FMN od top značky AV Basses - tento produkt koupíte ve slevové akci za 65990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221016
Do obchodu

Popis

AV Basses

Velmi oblíbený produkt AV Basses AV1 Fretless SM NAT PB FMN originální od labelu AV Basses - toto zboží si můžete opatřit s neuvěřitelnou slevou za 65990. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická bezpražcová baskytara

 Tato luxusní baskytara pochází z dílny českého výrobce kytar a baskytar Aleše Vychodila. Jeho nástroje již mají světové renomé a mezi jeho zákazníky můžete najít profesionální hudebníky, kteří doprovází mezinárodní interprety jako jsou například Jamiroquai, Annie Lenox, Robbie Williams, The Corrs, Duffy nebo Boyzone.

Na tělo tohoto modelu byl použit výběrový javor, který disponuje skvělými rezonančními vlastnostmi, doplněn kontrastním dřevem Padouk a s topem z kořenice topolu (poplar burl) a vrstvou žíhaného javoru na zadní straně. Krk je vyroben z pěti vrstev evropského javoru a dřeva Wenge, hmatník zase z exotického ebenu. Struny jsou ukotveny v kobylce a ladících mechanikách renomované firmy Hipshot v černém provedení. O snímání zvuku se stará dvojice špičkových pasivních snímačů Aguilar Super Double Dualcoil. Na baskytaře jsou natažené struny Elixir Roundwound .045-.130“ long scale.

Všechny produkty od výrobce
AV Basses AV1 Fretless SM NAT PB FMN

AV Basses AV1 Fretless SM NAT PB FMN

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce