AV Basses AVJ5m HG ABST SA QM

AV Basses AVJ5m HG ABST SA QM

78990 Kč

V akci je pouze tady AV Basses AVJ5m HG ABST SA QM od kvalitní značky AV Basses - toto zboží si můžete nechat dodat levně za 78990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN221017
Do obchodu

Popis

AV Basses

Top produkt, AV Basses AVJ5m HG ABST SA QM od top značky AV Basses - tento artikl pořizujte v jedinečné akci za 78990. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektrická baskytara

 Tato luxusní baskytara pochází z dílny českého výrobce kytar a baskytar Aleše Vychodila. Jeho nástroje již mají světové renomé a mezi jeho zákazníky můžete najít profesionální hudebníky, kteří doprovází mezinárodní interprety jako jsou například Jamiroquai, Annie Lenox, Robbie Williams, The Corrs, Duffy nebo Boyzone.

Na tělo tohoto nástroje bylo použito dřevo amarantu (Purpleheart) a bahenního jasanu, s topem z obláčkového javoru. Krk je vyroben z jednoho kusu žíhaného javoru a hmatník z ebenového dřeva. Struny jsou ukotveny v kvalitním černém hardwaru od renomované firmy Hipshot, konkrétně se jedná o kobylku typu Vintage a precizní ladící mechaniky Ultralite. O snímání zvuku se stará dvojice aktivních snímačů Nordstrand Dualcoil 5, které lze přepnout také do pasivního módu. V aktivním módu máte k dispozici třípásmový ekvalizér, přičemž jeden z potenciometrů lze v pasivním módu použít jako tónovou clonu. Na baskytaře jsou natažené struny Elixir Nanoweb Nickel Roundwound .045-.130.

Všechny produkty od výrobce
AV Basses AVJ5m HG ABST SA QM

AV Basses AVJ5m HG ABST SA QM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce