Azumi AZ-S2 RBE

Azumi AZ-S2 RBE

44790 Kč

Prestižní Azumi AZ-S2 RBE od známého výrobce Azumi - tento artikl čeká na vás levně za 44790 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208115
Do obchodu

Popis

Azumi

Kvalitní Azumi AZ-S2 RBE co odebíráme od výrobce Azumi - tento produkt máte po jednoduché objednávce v bombastické akci za 44790. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Příčná flétna

 Příčná flétna AZ-S2 RBE značky Azumi je určena pokročilým studentům hudebních škol a muzikantům požadujícím nástroj s výbornými herními vlastnostmi, kvalitním zpracováním a zvukem, co lze stále pořídit za dostupnější cenu (tyto modely bývají označovány výrazem Step-Up).

Flétny s označením S2 charakterizuje oválnější tvar retného otvoru. Tělo nástroje je zhotoveno z postříbřeného pakfongu, hlavice a ručně zhotovený náustek Altus jsou vyrobeny ze stříbra (hlavice Brittania Silver, náustek Sterling Silver). Flétna dále disponuje mechanikami z postříbřeného pakfongu se zašpičatěnými ramínky klapek, otevřenými klapkami, split E mechanismem, H nožkou a vysunutým G systémem, který je považován za jednodušší než tradiční uspořádání klapek v rovné řadě.

Nástroj je dodáván v pouzdru spolu s vytěrákem a hadříkem.

Všechny produkty od výrobce
Azumi AZ-S2 RBE

Azumi AZ-S2 RBE

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce