Bach A47I Artisan

Bach A47I Artisan "Infinity"

125990 Kč

Hit poslední doby, Bach A47I Artisan "Infinity" od Bach - tento artikl musíte mít s výjimečnou slevou za 159490 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207244
Do obchodu

Popis

Bach

Produkt osvědčený zákazníky, Bach A47I Artisan "Infinity" od známého výrobce Bach - tento artikl je v tento okamžik při časově omezené akci za 159490. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Trombon

 A47I Bach Stradivarius Artisan je profesionální tenorový trombon, který se skvěle uplatní v orchestru i při sólovém vystoupení.

Nabízí ručně tepaný odnímatelný ozvučník z jednoho dílu žluté mosazi s plochým okrajem, kvartovou přípojku se standardním otočným ventilem a reverzní konstrukci kolena hlavního tahu ze žluté mosazi. Pochromovaný vnitřní snižec z niklu představuje ideální povrch pro plynulou a rychlou hru, zatímco vnější snižec ze žluté mosazi zajišťuje otevřenější odezvu. Povrchová úprava v podobě čistého laku umocňuje celkový vřelý charakter zvuku nástroje. Trombon je dodáván v luxusním dřevěném pouzdru.

Značka Bach patří ve světě dechových nástrojů k respektovaným pojmům. Není divu. Už před více než sto lety o těchto nástrojích hovořili muzikanti s úctou jako o „stradivárkách“ mezi trubkami. Respekt k tradici, kvalitní řemeslná práce a moderní technologie; to vše se pojí v těchto nástrojích, které patří až do dnešních dní k tomu nejlepšímu, co můžete sehnat.

Všechny produkty od výrobce
Bach A47I Artisan

Bach A47I Artisan "Infinity"

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce