Bach AB190 Artisan

Bach AB190 Artisan

97040 Kč

Vaše oblíbené zboží, Bach AB190 Artisan se známou značkou Bach - tento hit naleznete za mimořádně nízkou cenu 100990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207045
Do obchodu

Popis

Bach

Velmi oblíbený produkt Bach AB190 Artisan značky Bach - tento artikl objednávejte v neopakovatelné akci za 100990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Trubka

 Bb trubka AB190 z řady Bach Stradovarius Artisan je špičkový nástroj určený profesionálním muzikantům, studentům konzervatoří a obecně nadšeným trumpetistům. Nabízí klasický design, výjimečnou barvu tónu, vyváženou odezvu a skvělou projekci trubek Bach, při její výrobě bylo navíc použito tradičních řemeslných postupů z dob produkce těchto nástrojů v New Yorku.

Ozvučník tohoto nástroje je zhotoven z jednoho dílu ručně tepané žluté mosazi s plochým zakončením lemu. Výsledkem je krásný Bach zvuk s větším tónovým jádrem a širokou škálou barevných tónových odstínů. Dvoudílný design ventilů z niklu a mosazi odkazuje na tradiční techniky z dob výroby v New Yorku a Mount Vernon. Dva sety vodičů (plastových a mosazných) k pístům z pakfongu umožňují nastavit feel a odezvu individuálním potřebám hráče. Ušlechtilý vzhled nástroje podtrhuje povrchová úprava v podobě přírodního laku a zdobné rytiny. Trubka je dodávána v luxusním pouzdru C190DBL (double case), nátrubek není součástí balení.

Značka Bach patří ve světě dechových nástrojů k respektovaným pojmům. Není divu. Už před více než sto lety o těchto nástrojích hovořili muzikanti s úctou jako o „stradivárkách“ mezi trubkami. Respekt k tradici, kvalitní řemeslná práce a moderní technologie; to vše se pojí v těchto nástrojích, které patří až do dnešních dní k tomu nejlepšímu, co můžete sehnat.

Všechny produkty od výrobce
Bach AB190 Artisan

Bach AB190 Artisan

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce