Bam Cello Case 1001 S Black

Bam Cello Case 1001 S Black

12710 Kč

Jakostní Bam Cello Case 1001 S Black s trendy značkou Bam - toto zboží si můžete opatřit za mimořádně nízkou cenu 12710 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN170722
Do obchodu

Popis

Bam

Trhem osvědčený produkt, Bam Cello Case 1001 S Black od originálního výrobce Bam - tento hit získáte v sezónní slevě za 12710. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Pouzdro na violoncello

 BAM je francouzský výrobce pouzder pro smyčcové a dechové nástroje. Výrobky této firmy jsou na první pohled rozeznatelné specifickým designem a použitými materiály, které zaručují dokonalou ochranu proti otřesům, vnějším vlivům a teplotním změnám. Ze široké nabídky společnosti BAM si vybere začínající muzikant, ale i nejnáročnější profesionál.

Pouzdro 1001S poskytuje i přes nižší cenu stále perfektní ochranu. Elegantní skořepina zdobená „Graffiti“ logem je vyrobená z odolného ABS plastu a spodní část je osazena protiskluzovými nožkami z gumy. Těsnění z PVC zachovává vnitřní prostory dokonale hermeticky uzavřené za všech okolností. Madla umístěná po stranách a protiskluzové popruhy s bezpečnostními skobami poskytují pohodlný přenos a manipulaci. K uzavření pouzdra slouží 8 zámků na klíč.

Vnitřní prostory tvoří hustá polyuretanová pěna, která je výjimečně pružná, těsně přilne k nástroji a zaručí mu tak nejvyšší možnou ochranu proti změnám počasí a mechanickému poškození. Vnitřní popruhy a elastický pás na bodec zajišťují absolutní stabilitu během transportu. Pouzdro je vybaveno úchyty na dva smyčce, kapsami na struny a na noty.

Vnitřní rozměry pouzdra:
• Horní šířka těla: 360 mm
• Dolní šířka těla: 460 mm
• Délka těla: 840 mm

Vnější rozměry pouzdra: 1330 mm x 500 mm x 300 mm

Všechny produkty od výrobce
Bam Cello Case 1001 S Black

Bam Cello Case 1001 S Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce