Bam Cello Case 1001 SW Red

Bam Cello Case 1001 SW Red

12720 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Bam Cello Case 1001 SW Red od značky Bam - tento artikl objednávejte výhodně za 12720 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN170727
Do obchodu

Popis

Bam

No a tohle chcete: Bam Cello Case 1001 SW Red od top značky Bam - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve výprodejové akci za 12720. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Pouzdro na violoncello

 BAM je francouzský výrobce pouzder pro smyčcové a dechové nástroje. Výrobky této firmy jsou na první pohled rozeznatelné specifickým designem a použitými materiály, které zaručují dokonalou ochranu proti otřesům, vnějším vlivům a teplotním změnám. Ze široké nabídky společnosti BAM si vybere začínající muzikant, ale i nejnáročnější profesionál.

Pouzdro 1001SW poskytuje i přes nižší cenu stále perfektní ochranu a vestavěná přepravní kolečka s madlem usnadní transport nástroje. Elegantní skořepina zdobená „Graffiti“ logem je vyrobená z odolného ABS plastu a spodní část je osazena protiskluzovými nožkami z gumy. Těsnění z PVC zachovává vnitřní prostory dokonale hermeticky uzavřené za všech okolností. Madla umístěná po stranách a protiskluzové popruhy s bezpečnostními skobami poskytují pohodlný přenos a manipulaci. K uzavření pouzdra slouží 8 zámků na klíč.

Vnitřní prostory tvoří hustá polyuretanová pěna, která je výjimečně pružná, těsně přilne k nástroji a zaručí mu tak nejvyšší možnou ochranu proti změnám počasí a mechanickému poškození. Vnitřní popruhy a elastický pás na bodec zajišťují absolutní stabilitu během transportu. Pouzdro je vybaveno úchyty na dva smyčce, kapsami na struny a na noty.

Vnitřní rozměry pouzdra:
• Horní šířka těla: 360 mm
• Dolní šířka těla: 460 mm
• Délka těla: 840 mm

Vnější rozměry pouzdra: 1330 mm x 500 mm x 300 mm

Všechny produkty od výrobce
Bam Cello Case 1001 SW Red

Bam Cello Case 1001 SW Red

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce