Bam Cello Case 1002 XL Carbon

Bam Cello Case 1002 XL Carbon

35090 Kč

Výjimečné zboží, Bam Cello Case 1002 XL Carbon co bereme od značky Bam - tento produkt máte po jednoduché objednávce po zlevnění za 35090 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN170732
Do obchodu

Popis

Bam

Prestižní Bam Cello Case 1002 XL Carbon od oblíbené značky Bam - tento artikl se na vás těší výhodně za 35090. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Pouzdro na violoncello

 BAM je francouzský výrobce pouzder pro smyčcové a dechové nástroje. Výrobky této firmy jsou na první pohled rozeznatelné specifickým designem a použitými materiály, které zaručují dokonalou ochranu proti otřesům, vnějším vlivům a teplotním změnám. Ze široké nabídky společnosti BAM si vybere začínající muzikant, ale i nejnáročnější profesionál.

Série Hightech poskytuje tu nejvyšší možnou ochranu pro váš nástroj. Rozměry pouzdra jsou přizpůsobeny větším modelům jako Montagnana, Gofriller apod. Elegantní skořepina se skládá z husté polyuretanová pěny (Airex) vyrobené přímo firmou BAM, která je sevřena mezi dvěma vrstvami speciálního ABS plastu a spodní část je osazena protiskluzovými nožkami. Výsledný materiál je stabilní, pevný ale přesto stále lehký. Těsnění z PVC zachovává vnitřní prostory dokonale hermeticky uzavřené za všech okolností. Ergonomicky tvarované postranní madlo, rukojeť na zadní straně a protiskluzové popruhy s bezpečnostními skobami poskytují pohodlný přenos a manipulaci. K uzavření pouzdra slouží 5 zámků na klíč.

Vnitřní prostory tvoří hustá polyuretanová pěna, která je výjimečně pružná, těsně přilne k nástroji a zaručí mu tak nejvyšší možnou ochranu proti změnám počasí a mechanickému poškození. Vnitřní popruhy, elastický pás na bodec a sada 6 přídavných polštářů zajišťují absolutní stabilitu během transportu. Pouzdro je vybaveno úchyty na dva smyčce a kapsami na struny a na noty.

Vnitřní rozměry pouzdra:
• Horní šířka těla: 390 mm
• Dolní šířka těla: 480 mm
• Délka těla: 790 mm

Vnější rozměry pouzdra: 1385 mm x 535 mm x 350 mm

Všechny produkty od výrobce
Bam Cello Case 1002 XL Carbon

Bam Cello Case 1002 XL Carbon

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce