Bam Cello Case 1003 XLW Azur

Bam Cello Case 1003 XLW Azur

18850 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Bam Cello Case 1003 XLW Azur od Bam - tento produkt dodáváme s úžasnou cenovkou 18850 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN170730
Do obchodu

Popis

Bam

Diskontní Bam Cello Case 1003 XLW Azur originální od labelu Bam - tento artikl musíte mít za bombastickou cenu 18850. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Pouzdro na violoncello

 BAM je francouzský výrobce pouzder pro smyčcové a dechové nástroje. Výrobky této firmy jsou na první pohled rozeznatelné specifickým designem a použitými materiály, které zaručují dokonalou ochranu proti otřesům, vnějším vlivům a teplotním změnám. Ze široké nabídky společnosti BAM si vybere začínající muzikant, ale i nejnáročnější profesionál.

Pouzdra ze série Shamrock vynikají jednoduchým designem, nízkou hmotností a vysokým stupněm ochrany. Vestavěná přepravní kolečka s madlem navíc usnadní transport. Elegantní skořepina zdobená „Graffiti“ logem se skládá z husté polyuretanová pěny (Airex) vyrobené přímo firmou BAM, která je sevřena mezi dvěma vrstvami speciálního ABS plastu. Výsledný materiál je stabilní, pevný ale přesto stále lehký. Těsnění z PVC zachovává vnitřní prostory dokonale hermeticky uzavřené za všech okolností. Ergonomicky tvarované postranní madlo a protiskluzové popruhy s bezpečnostními skobami poskytují pohodlný přenos a manipulaci. K uzavření pouzdra slouží 5 zámků na klíč.

Vnitřní prostory tvoří hustá polyuretanová pěna, která je výjimečně pružná, těsně přilne k nástroji a zaručí mu tak nejvyšší možnou ochranu proti změnám počasí a mechanickému poškození. Vnitřní popruhy a elastický pás na bodec zajišťují absolutní stabilitu během transportu. Pouzdro je vybaveno úchyty na dva smyčce a kapsou na struny.

Vnitřní rozměry pouzdra:
• Horní šířka těla: 370 mm
• Dolní šířka těla: 450 mm
• Délka těla: 800 mm

Vnější rozměry pouzdra: 1330 mm x 500 mm x 300 mm

Všechny produkty od výrobce
Bam Cello Case 1003 XLW Azur

Bam Cello Case 1003 XLW Azur

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce