BeamZ LED Zig-Zag II

BeamZ LED Zig-Zag II

2300 Kč

Dnes je tady pro vás BeamZ LED Zig-Zag II co bereme od značky BeamZ - tento produkt dodáváme ve výprodejové akci za 2490 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170707
Do obchodu

Popis

BeamZ

Jedinečná nabídka, BeamZ LED Zig-Zag II s jakostní značkou BeamZ - toto zboží si můžete nechat doručit za skvělou cenu 2490. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

LED efekt

 Centrální LED světelný paprskový efekt je osazený šesti vysoce výkonnými tříwattovými LED diodami (červená, zelená, modrá, oranžová, bílá a růžová), které projektují do prostoru svazky barevných paprsků. Zařízení umožňuje RGBAWP míchání barev, ovládání hudbou pomocí zabudovaného mikrofonu nebo dálkového ovladače (součástí dodávky). Do výbavy patří také montážní držák. Zig-Zag II je ideální párty světlo pro mobilní akce i pevné instalace.

Technické specifikce:
Počet LED: 6 x 3 W RGBWA + UV ? ? ?
Hmotnost: 3 kg
Rozměry: 270 x 270 x 380 mm

Všechny produkty od výrobce
BeamZ LED Zig-Zag II

BeamZ LED Zig-Zag II

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce