Behringer 911A DUAL TRIGGER DELAY

Behringer 911A DUAL TRIGGER DELAY

1490 Kč

Ve slevě je Behringer 911A DUAL TRIGGER DELAY od Behringer - tento artikl se na vás těší s úžasnou cenovkou 1490 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220392
Do obchodu

Popis

Behringer

Prestižní Behringer 911A DUAL TRIGGER DELAY od oblíbené společnosti Behringer - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 1490. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Eurorack modul

 911A Dual Trigger Delay je autentická reprodukce obvodů modulátoru z řady Modular 55, který v sedmdesátých letech používaly hvězdy jako Keith Emerson, Stevie Wonder, Tangerine Dream a mnoho dalších. Modulátoru byly zachovány analogové obvody, také obsahuje čtyři samostatné vstupy a výstupy, dva ovladače Delay Time pro nastavení rychlosti zpoždění a třípolohový přepínač pro výběr režimu spojování. 911A je možné umístit do Eurorack casu spolu s dalšímu modulátory a vytvářet tak nespočet možných kombinací a šílených zvuků či beatů, které zaujmou i toho nejnáročnějšího posluchače.

Všechny produkty od výrobce
Behringer 911A DUAL TRIGGER DELAY

Behringer 911A DUAL TRIGGER DELAY

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce