Behringer 995 ATTENUATORS

Behringer 995 ATTENUATORS

1390 Kč

Není proč váhat, Behringer 995 ATTENUATORS od výrobce Behringer - tento artikl se na vás těší za hustou cenu 1390 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220402
Do obchodu

Popis

Behringer

Špičkové zboží, Behringer 995 ATTENUATORS od Behringer - tento produkt dodáváme v husté akci za 1390. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Eurorack modul

 995 Attenuators je autentická reprodukce obvodů modulátoru z řady Modular 55 & 15, který v sedmdesátých letech používaly hvězdy jako Keith Emerson, Stevie Wonder, Tangerine Dream a mnoho dalších. Modulátoru byly zachovány analogové obvody, také obsahuje tři samostatné atenuátory s nezávislými vstupy a výstupy, nebo trojici knobů pro úpravu hlasitosti jednotlivých kanálů. 995 Attenuators je možné umístit do Eurorack casu spolu s dalšímu modulátory a vytvářet tak nespočet možných kombinací a šílených zvuků či beatů, které zaujmou i toho nejnáročnějšího posluchače.

Všechny produkty od výrobce
Behringer 995 ATTENUATORS

Behringer 995 ATTENUATORS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce