Behringer BDX3000H

Behringer BDX3000H

4490 Kč

Váš oblíbený produkt, Behringer BDX3000H od originálního výrobce Behringer - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 4490 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219279
Do obchodu

Popis

Behringer

Top produkt, Behringer BDX3000H od předního výrobce Behringer - tento artikl pořizujte v perfektní akci za 4490. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Baskytarový tranzistorový zesilovač

 Kompaktní a lehký tranzistorový zesilovač s výkonem 300 wattů, designován tak, aby poskytl co největší zvukovou všestrannost.

K dispozici jsou 2 kanály – první zvýrazní křišťálově čistý a živý zvuk vašeho nástroje, druhý mu poskytne agresivnější zvuk. 7-pásmový grafický ekvalizér s technologií FBQ vám v reálném čase ukáže intenzitu každé z frekvencí, čímž vám umožní ještě přesnější a přehlednější kontrolu nad zvukem. Dále v zesilovači najdete například Ultrabass subharmonický procesor, který zvuk zhutní a dodá mu hloubku pomocí přidané spodní oktávy, nebo vestavěný kompresor.

Na zadní straně najdete jak tradiční výstup do reproduktorů, tak i DI výstup, pomocí kterého můžete jednoduše nahrávat ve studiu nebo se připojit přímo do ozvučovacího systému, efektovou smyčku, line out, RCA vstup pro externí přehrávače nebo footswitch pro přepínání kanálů a funkce Ultrabass. Na přední straně najdete kromě aktivního a pasivního vstupu pro nástroj také sluchátkový výstup pro nerušené cvičení. To vše najdete ve velice kompaktním balení s váhou pouze 3,5 kg.

Všechny produkty od výrobce
Behringer BDX3000H

Behringer BDX3000H

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce