Behringer BX2000H

Behringer BX2000H

5890 Kč

Trendy Behringer BX2000H od oblíbené společnosti Behringer - tento hit můžete pořídit za téměř velkoobchodní cenu 5890 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219280
Do obchodu

Popis

Behringer

Prvotřídní Behringer BX2000H s jakostní značkou Behringer - tento artikl nepropásněte za téměř velkoobchodní cenu 5890. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Baskytarový tranzistorový zesilovač

 Tranzistorový basový zesilovač, který ve svém lehkém a snadno přenosném balení ukrývá nejen mnoho šikovných funkcí, ale i masivní výkon – až 2000W. Jedná se o extrémně všestranný a efektivní zesilovač třídy D, který díky MOSFET předzesilovači poskytuje vřelý zvuk, typický pro lampové aparáty.

Kvalitní vestavěný kompresor, postaven na základě klasických a vyhledávaných zařízení ze 70. let, vám poskytne plnou kontrolu nad dynamikou zvuku. Ať už se jedná o funk, pop nebo metal, každý si zde dokáže najít nastavení přesně svých potřeb. Navíc zde najdete i technologii DYNAMIZER, která funguje jako paralelní kompresor (známý také jako New Yorský). Ten umožňuje smíchat silně kompresovaný a čistý zvuk, což umožňuje kompresi bez toho, aby zvuk ztrácel na jasnosti a čitelnost.

Obrovské zvukové možnosti ještě značně rozšiřuje 5-pásmový ekvalizér s funkcemi Deep, Bright a vypínatelným Shape filtrem. Nastavit si tak můžete prakticky neomezené množství zvuků. Tlačítko mute zase slouží k rychlému utlumení výstupního signálu.

Na zadní straně najdete také DI výstup, pomocí kterého můžete jednoduše nahrávat ve studiu, nebo se připojit přímo do ozvučovacího systému. Nechybí ani efektová smyčka nebo line výstup.

Všechny produkty od výrobce
Behringer BX2000H

Behringer BX2000H

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce