Behringer HPS3000

Behringer HPS3000

390 Kč

Jakostní Behringer HPS3000 od známého výrobce Behringer - toto zboží si můžete koupit s unikátní slevou za 390 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN220418
Do obchodu

Popis

Behringer

Trendy Behringer HPS3000 od značky Behringer - tento artikl objednávejte s neuvěřitelnou slevou za 390. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Studiová sluchátka

 Ať už mícháte nahrávky, posloucháte basovou linku nebo si jen vychutnáváte poslech MP3, vždy chcete, aby vaše sluchátka disponovala širokou frekvenční odezvou a vysokým dynamickým rozsahem. Sluchátka HPS3000 poskytují neuvěřitelný výkon za cenu, která se vejde do každého rozpočtu.

Nechte se unést

Sluchátka HPS3000 vám nabídnou vše, co potřebujete pro pohodlné poslouchání hudby. . Zvláštní pozornost a úsilí bylo věnováno přenášení hutných basů a čistých výšek tak, aby sluchátka splnila očekávání i těch nejnáročnějších milovníků hudby. Oválné mušle vybavené kobaltovými vložkami disponují vysokým rozlišením, které vystihne i ty nejmenší nuance vaší skladby. Vzhledem k vašemu aktivnímu způsobu života jsou sluchátka vybavena jednostranným přívodním kabelem s vodiči z bezkyslíkaté mědi, který se nezamotává a je maximální odolný. Sluchátka jsou vybavena 1/4“ TRS adaptérem pro 1/8“ TRS konektor, takže budou kompatibilní se všemi přístroji, od MP3 přehrávače až po mixážní pult.

Všechny produkty od výrobce
Behringer HPS3000

Behringer HPS3000

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce