Behringer K5

Behringer K5

2990 Kč

Nabídka pro vás: Behringer K5 co nám dodává Behringer - toto zboží zakoupíte v akci za 2990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220420
Do obchodu

Popis

Behringer

Výjimečné zboží, Behringer K5 od top výrobce Behringer - tento hit seženete s unikátní slevou za 2990. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Aktivní studiový monitor

 Studiový monitor NEKKST K5 je výsledkem spolupráce mezi zvukovými inženýry BEHRINGER spolu s mistrovským konstruktérem a zakladatelem KRK, Keithem R. Klawitterem. Tento neuvěřitelný referenční systém je ideální pro kritické zvukové prostředí, a to díky použití systému bi-amp zesílení vlastní konstrukce. Obsahuje totiž oddělené zesilovače pro 5,25" woofer ze skelnými vlákny a pro 1" výškový reproduktor s hedvábným kuželem. K5 obsahuje woofer s dlouhým zdvihem, a proto vytváří hluboké basy a prakticky nedotčené středy, zatímco výškový reproduktor s ultra vysokým rozlišením produkuje třpytivé výšky – to vše umocňuje technologie vlnovodů Advanced Waveguide pro mimořádně velkorysou oblast ideálního poslechového prostoru.

Přesný obraz vašeho mixu

Cílem těchto skvělých studiových monitorů je prezentovat přesný obraz vašeho mixu, ať už budou použity v různých poslechových prostředích a současných systémů, jako jsou rádia, ozvučení klubů, pro přenosné přehrávače digitální hudby a další. Pozoruhodně plochá odezva NEKKST K5 vám umožní, že je můžete používat s naprostou důvěrou, a že vaše mixy budou "hrát" na těchto systémech pro vaše publikum přesně.

Technologie Waveguide pro maximální akustickou disperzi

K5 je vybaven pokročilou technologii vlnovodu Waveguide pro maximální akustickou disperzi, proto generuje mimořádně velkorysou oblast ideálního poslechového prostoru pro snadné a optimální monitorování. True bi-amp systém, geniální konstrukce crossoveru a samostatné zesilovače jsou využívány odděleně pro vysoké a nízké frekvenční signály, což zaručuje vynikající reprodukci zvuku z long-throw a odolnost vůči deformacím a zkreslením zvuku. Basové kužely se skelnými vlákny a precizní kužely výškových reproduktorů svojí kvalitou reprodukce uspokojí nejen ostřílené zvukové inženýry a producenty, ale díky hladině akustického tlaku jsou vhodné i pro audiofily, nebo pro domácí a profesionální nahrávací studia.

Dva reproduktory, dva zesilovače

K5 nabízí 150 wattů ultra-čisté výkonnosti, produkované prostřednictvím odděleně napájených driverů, a prostřednictvím skutečného režimu bi-amping s dvěma zesilovači na reproduktor. Proto K5 produkuje zvuk s vysokým rozlišením, který do vaší hudby přinese opravdu to nejlepší. Woofer i výškový reproduktor je napájen samostatným zesilovačem, což vede k absolutní integritě signálu.

Univerzální použití

Schopnost studiových monitorů přizpůsobit se široké škále akustických podmínek má prvořadý význam, a proto i NEKKST K5 nabízí v této oblasti přizpůsobení a univerzálnost použití. Zadní panel je vybaven přepínačem pro nastavení vysoké a nízké frekvenční odezvy pro kompenzaci různých atributů prostor, nebo pro spárování s vyhrazeným subwooferem. Nezávisle řízené limitery chrání proti přetížení jak basový, tak výškový reproduktor.

Všechny produkty od výrobce
Behringer K5

Behringer K5

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce