Behringer K8

Behringer K8

4490 Kč

Vynikající Behringer K8 co nám vyrábí Behringer - toto zboží zakoupíte za jedinečnou cenu 4490 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220422
Do obchodu

Popis

Behringer

No tak tohle je gól: Behringer K8 od firmy Behringer - tento artikl musíte mít extra výhodně za 4490. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte..

Aktivní studiový monitor

 Studiový monitor NEKKST K8 je výsledkem spolupráce mezi zvukovými inženýry BEHRINGER spolu s mistrovským konstruktérem a zakladatelem KRK, Keithem R. Klawitterem. Tento neuvěřitelný referenční systém je ideální pro kritické zvukové prostředí, a to díky použití systému bi-amp zesílení vlastní konstrukce. Obsahuje totiž oddělené zesilovače pro 8" woofer ze skelnými vlákny a pro 1" výškový reproduktor s hedvábným kuželem. K8 obsahuje woofer s dlouhým zdvihem, a proto vytváří hluboké basy a prakticky nedotčené středy, zatímco výškový reproduktor s ultra vysokým rozlišením produkuje třpytivé výšky – to vše umocňuje technologie vlnovodů Advanced Waveguide pro mimořádně velkorysou oblast ideálního poslechového prostoru.

Přesný obraz vašeho mixu

Cílem těchto skvělých studiových monitorů je prezentovat přesný obraz vašeho mixu, ať už budou použity v různých poslechových prostředích a současných systémů, jako jsou rádia, ozvučení klubů, pro přenosné přehrávače digitální hudby a další. Pozoruhodně plochá odezva NEKKST K8 vám umožní, že je můžete používat s naprostou důvěrou, a že vaše mixy budou "hrát" na těchto systémech pro vaše publikum přesně.

Technologie Waveguide pro maximální akustickou disperzi

K8 je vybaven pokročilou technologii vlnovodu Waveguide pro maximální akustickou disperzi, proto generuje mimořádně velkorysou oblast ideálního poslechového prostoru pro snadné a optimální monitorování. True bi-amp systém, geniální konstrukce crossoveru a samostatné zesilovače jsou využívány odděleně pro vysoké a nízké frekvenční signály, což zaručuje vynikající reprodukci zvuku z long-throw a odolnost vůči deformacím a zkreslením zvuku. Basové kužely se skelnými vlákny a precizní kužely výškových reproduktorů svojí kvalitou reprodukce uspokojí nejen ostřílené zvukové inženýry a producenty, ale díky hladině akustického tlaku jsou vhodné i pro audiofily, nebo pro domácí a profesionální nahrávací studia.

Dva reproduktory, dva zesilovače

K8 nabízí 150 wattů ultra-čisté výkonnosti, produkované prostřednictvím odděleně napájených driverů, a prostřednictvím skutečného režimu bi-amping s dvěma zesilovači na reproduktor. Proto K8 produkuje zvuk s vysokým rozlišením, který do vaší hudby přinese opravdu to nejlepší. Woofer i výškový reproduktor je napájen samostatným zesilovačem, což vede k absolutní integritě signálu.

Univerzální použití

Schopnost studiových monitorů přizpůsobit se široké škále akustických podmínek má prvořadý význam, a proto i NEKKST K8 nabízí v této oblasti přizpůsobení a univerzálnost použití. Zadní panel je vybaven přepínačem pro nastavení vysoké a nízké frekvenční odezvy pro kompenzaci různých atributů prostor, nebo pro spárování s vyhrazeným subwooferem. Nezávisle řízené limitery chrání proti přetížení jak basový, tak výškový reproduktor.

Všechny produkty od výrobce
Behringer K8

Behringer K8

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce