Behringer ULM300MIC

Behringer ULM300MIC

2290 Kč

Prvotřídní Behringer ULM300MIC od značky Behringer - toto zboží zakoupíte za hustou cenu 2290 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN218958
Do obchodu

Popis

Behringer

Jedinečná nabídka, Behringer ULM300MIC od Behringer - tento hit můžete sehnat v časové omezené slevě za 2290. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí..

Vokální bezdrátový set

 Vysoce výkonný bezdrátový set ULM300M od Behringer je vhodný pro všechny zpěváky a moderátory, kteří potřebují maximální volnost a svobodu pohybu, ať už jsou na velkém pódiu letního festivalu, předávání uměleckých cen nebo jsou hosty na firemní akci či kongresu. K dispozici budete mít intuitivní systém v podobě kvalitního dynamického mikrofonu s vysílačem a jednokanálový přijímač s dosahem až 60 m.

Mikrofon obsahuje mikrofonní kapsuly vhodnou pro zpěv a mluvené slovo, je napájen dvěma AA bateriemi s výdrží až 24 hodin. Pokud zrovna mikrofon nepoužíváte, můžete využít tlačítko Mute. Jednokanálový přijímač na přední straně obsahuje LED ukazatele stavu baterie vysílače a síly signálu, zadní panel potom nabídne XLR a linkový výstupy pro připojení do PA systému nebo mixpultu.

Všechny produkty od výrobce
Behringer ULM300MIC

Behringer ULM300MIC

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce