Behringer VQ1500D

Behringer VQ1500D

6290 Kč

Nejprodávanější Behringer VQ1500D co nám vyrábí Behringer - toto zboží si můžete objednat za mimořádně nízkou cenu 6290 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN218964
Do obchodu

Popis

Behringer

Špičkové zboží, Behringer VQ1500D od kvalitní značky Behringer - tento artikl doporučujeme extra výhodně za 6290. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Aktivní Subwoofer

 Aktivní subwoofer vhodný pro ozvučení větších vnitřních a venkovních koncertů, firemních večírků nebo zahradních party. K dispozici vám bude vysoce výkonný systém vhodný pro stálé nebo mobilní instalace.

Uvnitř odolné konstrukce VQ1500D se nachází 15“ basový reproduktor, který vám poskytne ultra čisté basové frekvence a spolu se zesilovačem třídy D maximální výkon až 500 W. Hlavní panel disponuje dvěma XLR vstupy a THRU/OUTPUT výstupy v podobě XLR konektorů pro připojení do PA systému. Dále zde naleznete knoby pro ovládání hlasitost, zesílení basových frekvencí a oříznutí výšek. Pár robustních madel vám zajistí pohodlný a bezpečný transport mezi produkcemi.

Všechny produkty od výrobce
Behringer VQ1500D

Behringer VQ1500D

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce