Behringer WING

Behringer WING

78290 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Behringer WING kvalitní značky Behringer - tento produkt prodáváme s výjimečnou slevou za 78290 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN218968
Do obchodu

Popis

Behringer

Top produkt, Behringer WING s proslulou značkou Behringer - tento produkt máte po jednoduché objednávce s VIP slevou pro každého za 78290. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Digitální mixážní pult

 Behringer Wing je revolučním řešením na poli digitálních mixážních pultů. Nabízí 48 kanálů, 28 stereo Bus směrnic a 24 motorizovaných faderů, které jsou rozděleny do tří nezávislých, plně konfigurovatelných sekcí. To vše doplňuje desetipalcový dotykový displej.
K dispozici je 8 přímých mikrofonních vstupů s Midas Pro předzesilovači.

USB zvuková karta umožňuje přenos až 48/48 kanálů a pult podporuje protokoly HUI a Mackie Control, takže ho můžete snadno použít k ovládání DAW. Navíc je možné ho doplnit o Ethernet modul s podporou 64/64 kanálů a technologií WAVES SoundGrid nebo Dante/AES67. „Plug and Play“ I/O připojení přes trojici AES50 portů umožňuje ovládat až 144 vstupů/výstupů s minimální latencí a ruchem, díky Klark Teknik's SuperMAC technologii. Pult podporuje také přehrávání/nahrávání až šedesáti čtyř stop, díky dvojici paměťových SD karet. Dva Ethernet porty umožňují ovládání přes síť.

Efektový procesor obsahuje 8 standardních efektů se širokou škálou možností a prémiový balíček obsahuje také emulace osmi legendárních true stereo procesorů jako například Lexicon, Quantec nebo EMT. Každý ze čtyřiceti kanálů se dá připojit k jednomu z pěti plug-in procesorů, které v sobě mají zvuky legendárních vintage analogových ekvalizérů a kompresorů. Navíc pro každý z osmi mikrofonních vstupů obsahuje čtyřpásmový ekvalizér a efektový insert. Unikátní je například sekce pro editaci kanálů s jedenácti otočnými ovladači citlivými na dotek a barevným TFT displejem.

4 hlavní, 8 matrix a 16 aux stereo Bus směrnic s dvojitými inserty, osmipásmovou ekvalizací, stereo imagerem a plně dynamickým zpracováním.

Všechny produkty od výrobce
Behringer WING

Behringer WING

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce