Behringer Xenyx X1622USB

Behringer Xenyx X1622USB

4590 Kč

Trhem osvědčený produkt, Behringer Xenyx X1622USB od oblíbeného výrobce Behringer - toto zboží si můžete objednat s extra slevou za 4590 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN218971
Do obchodu

Popis

Behringer

V akci je pouze tady Behringer Xenyx X1622USB od originálního výrobce Behringer - tento artikl je tady pro vás za hustou cenu 4590. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí..

Analogový mixážní pult

 Analogový mixpult se čtyřmi legendárními mikrofonními předzesilovači XENYX, které jsou vyhledávané zejména kvůli svému extrémně čistému zvuku a vysokému rozlišení s velice širokým frekvenčním a dynamickým pásmem.
K dispozici jsou čtyři kompresory s jednoduchým a přehledným ovládáním, nebo také třípásmový ekvalizér s klasickým „britským“ nádechem, který poskytuje vřelý a jasně čitelný zvukový charakter. Zabudovaný 24 bitový efektový procesor vám umožní pracovat až se šestnácti upravitelnými presety, které v sobě obsahují například reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter nebo funkci Tap.

Každý mono kanál disponuje vlastním inzertem, což poskytuje široké možnosti připojení externích zařízení. Dále jsou pro kanály dostupné dvě aux smyčky – post fader a přepínatelná pre/post fader. Využít můžete také čtyř stereo vstupů. Rozdělení signálů je možné do dvou podskupin, což vám umožní flexibilitu při práci s více signály. Přehlednost a kontrolu vám zajistí led ukazatele clippingu, funkce mute, main mix, solo a PFL pro každý kanál.

Díky USB připojení můžete velice jednoduše a efektivně nahrávat audio z mixpultu přímo do vašeho zařízení PC nebo Mac. Proto také Behringer přikládá všechen potřebný software, který budete potřebovat pro nahrávání, úpravu nahrávek nebo podcasting. Pult přímo podporuje virtuální nástroje a efektové pluginy, kterých je přiloženo na stažení zdarma až 150.

Všechny produkty od výrobce
Behringer Xenyx X1622USB

Behringer Xenyx X1622USB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce