Bespeco GM805HR

Bespeco GM805HR

1990 Kč

V akci je právě teď Bespeco GM805HR s proslulou značkou Bespeco - toto zboží si můžete nechat poslat za perfektní cenu 1990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221445
Do obchodu

Popis

Bespeco

Váš oblíbený produkt, Bespeco GM805HR od známého výrobce Bespeco - tento produkt posíláme v úžasné akci za 1990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Vokální bezdrátový set

 Vokální bezdrátový set obsahující kondenzátorový hlavový mikrofon s VHF systémem vhodný pro moderátory, karaoke párty, fitness instruktory, turistické průvodce nebo pěvecké live performance.

Přijímač obsahuje pár integrovaných antén, dva ovladače hlasitosti jednotlivých kanálů na přední straně. Zadní panel potom obsahuje XLR a linkový výstup pro připojení do PA nebo mixpultu. Bezdrátový přenos může probíhat na vzdálenost až 50 m.

Všechny produkty od výrobce
Bespeco GM805HR

Bespeco GM805HR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce