Bitwig Studio 16-Track

Bitwig Studio 16-Track

2640 Kč

No a tohle chcete: Bitwig Studio 16-Track se známou značkou Bitwig - tento hit můžete získat za jedinečnou cenu 2640 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219413
Do obchodu

Popis

Bitwig

Udělejte si radost: Bitwig Studio 16-Track od top značky Bitwig - tento produkt máte za pár kliknutí ve výprodejové akci za 2640. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Software

 !!!Zjednodušená verze s možností záznamu až 16 stop!!!

Bitwig Studio je intuitivní DAW software vhodný pro kompozici, nahrávání až živý mix. Nabízí přehledný ovládací panel doplněný o pracovní plochu pro jednotlivé tracky. Studio nabízí rychlé přepínání mezi jednotlivými projekty a snadné přetahování jednotlivých stop. Velmi vydařený je také nástroj pro Fade a Crossfade, nebo přesný vyhledávač presetů či samplů z vaší zvukové knihovny. Samozřejmostí je potom vysoká kompatibilita s VST plug-iny a zařízeními, ve kterých software použijete. Studio také nabízí možnost dotykového ovládání prostřednictvím vašeho tabletu nebo dotykové obrazovky laptopu.

Nově Studio obsahuje vylepšené modulární zvukové designové prostřední k nerozeznání od klasického analogového, automatické zálohování projektu, přehledné časové osy v minutách i sekundách, synchronizaci s Abletone LINK 3 a vylepšené VU metry. Bitwig Studio je vhodné pro začínající a pokročilé producenty nebo muzikanty, kteří chtějí posunout svoje nahrávky a projekty na další level.

Všechny produkty od výrobce
Bitwig Studio 16-Track

Bitwig Studio 16-Track

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce