Bitwig Studio 3

Bitwig Studio 3

9860 Kč

Kvalitní Bitwig Studio 3 oblíbené značky Bitwig - tento produkt obchodujeme v bombastické akci za 9860 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219414
Do obchodu

Popis

Bitwig

V akci je právě teď Bitwig Studio 3 pocházející od značky Bitwig - tento produkt obchodujeme extra výhodně za 9860. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Software

 Bitwig Studio je intuitivní DAW software vhodný pro kompozici, nahrávání až živý mix. Nabízí přehledný ovládací panel doplněný o pracovní plochu pro jednotlivé tracky. Studio nabízí rychlé přepínání mezi jednotlivými projekty a snadné přetahování jednotlivých stop. Velmi vydařený je také nástroj pro Fade a Crossfade, nebo přesný vyhledávač presetů či samplů z vaší zvukové knihovny. Samozřejmostí je potom vysoká kompatibilita s VST plug-iny a zařízeními, ve kterých software použijete. Studio také nabízí možnost dotykového ovládání prostřednictvím vašeho tabletu nebo dotykové obrazovky laptopu.

Nově Studio obsahuje vylepšené modulární zvukové designové prostřední k nerozeznání od klasického analogového, automatické zálohování projektu, přehledné časové osy v minutách i sekundách, synchronizaci s Abletone LINK 3 a vylepšené VU metry. Bitwig Studio je vhodné pro začínající a pokročilé producenty nebo muzikanty, kteří chtějí posunout svoje nahrávky a projekty na další level.

Všechny produkty od výrobce
Bitwig Studio 3

Bitwig Studio 3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce