Bitwig Studio UPG 8-Track

Bitwig Studio UPG 8-Track

7890 Kč

Ve slevě je Bitwig Studio UPG 8-Track co nám vyrábí Bitwig - tento produkt máte na dosah ruky ve slevové akci za 7890 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219417
Do obchodu

Popis

Bitwig

V akci je Bitwig Studio UPG 8-Track s proslulou značkou Bitwig - toto zboží zakoupíte za hustou cenu 7890. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Software

 !!!Upgrade pro software Studio 8-Track!!!

Bitwig Studio je intuitivní DAW software vhodný pro kompozici, nahrávání až živý mix. Nabízí přehledný ovládací panel doplněný o pracovní plochu pro jednotlivé tracky. Studio nabízí rychlé přepínání mezi jednotlivými projekty a snadné přetahování jednotlivých stop. Velmi vydařený je také nástroj pro Fade a Crossfade, nebo přesný vyhledávač presetů či samplů z vaší zvukové knihovny. Samozřejmostí je potom vysoká kompatibilita s VST plug-iny a zařízeními, ve kterých software použijete. Studio také nabízí možnost dotykového ovládání prostřednictvím vašeho tabletu nebo dotykové obrazovky laptopu.

Nově Studio obsahuje vylepšené modulární zvukové designové prostřední k nerozeznání od klasického analogového, automatické zálohování projektu, přehledné časové osy v minutách i sekundách, synchronizaci s Abletone LINK 3 a vylepšené VU metry. Bitwig Studio je vhodné pro začínající a pokročilé producenty nebo muzikanty, kteří chtějí posunout svoje nahrávky a projekty na další level.

Všechny produkty od výrobce
Bitwig Studio UPG 8-Track

Bitwig Studio UPG 8-Track

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce