Bitwig Studio UPG

Bitwig Studio UPG

3690 Kč

Není proč váhat, Bitwig Studio UPG pocházející od značky Bitwig - tento artikl je v tuhle chvíli ve výhodné akci za 3690 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219415
Do obchodu

Popis

Bitwig

Vynikající Bitwig Studio UPG od top značky Bitwig - toto zboží si můžete nechat poslat v úžasné akci za 3690. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí..

Software

 !!!Upgrade pro software Studio!!!

Bitwig Studio je intuitivní DAW software vhodný pro kompozici, nahrávání až živý mix. Nabízí přehledný ovládací panel doplněný o pracovní plochu pro jednotlivé tracky. Studio nabízí rychlé přepínání mezi jednotlivými projekty a snadné přetahování jednotlivých stop. Velmi vydařený je také nástroj pro Fade a Crossfade, nebo přesný vyhledávač presetů či samplů z vaší zvukové knihovny. Samozřejmostí je potom vysoká kompatibilita s VST plug-iny a zařízeními, ve kterých software použijete. Studio také nabízí možnost dotykového ovládání prostřednictvím vašeho tabletu nebo dotykové obrazovky laptopu.

Nově Studio obsahuje vylepšené modulární zvukové designové prostřední k nerozeznání od klasického analogového, automatické zálohování projektu, přehledné časové osy v minutách i sekundách, synchronizaci s Abletone LINK 3 a vylepšené VU metry. Bitwig Studio je vhodné pro začínající a pokročilé producenty nebo muzikanty, kteří chtějí posunout svoje nahrávky a projekty na další level.

Všechny produkty od výrobce
Bitwig Studio UPG

Bitwig Studio UPG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce