Blackstar Artist 30 Combo (použité)

Blackstar Artist 30 Combo (použité)

17900 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Blackstar Artist 30 Combo (použité) od oblíbeného výrobce Blackstar - toto zboží si můžete koupit v sezónní slevě za 18800 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207027
Do obchodu

Popis

Blackstar

Jakostní Blackstar Artist 30 Combo (použité) s jakostní značkou Blackstar - tento hit pořídíte za skvělou cenu 18800. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kytarové lampové kombo

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Aparáty Blackstar si za poměrně krátkou dobu své existence vydobyly na trhu pevné místo a to především díky skvělé zvukové kvalitě, ISF ovladači pro nastavení mezi americkým a britským zvukem a příznivými cenami. Nyní přichází se sérií komb Artist, které v těchto ohledech nejsou výjimkou.

Komba ze série Artist jsou dvoukanálové aparáty s elektronkami 6LG v koncovém zesilovači. Oba kanály lze využít jak pro čistý, tak zkreslený zvuk. Pro nastavení charakteru barvy zvuku nechybí přepínač ISF, který umožňuje plynule přecházet mezi tělnatějším britským tónem a agresivnějším americkým.

K ovládání slouží potenciometry hlasitosti a tónové clony pro každý kanál, třípásmový ekvalizér, ISF a hlavní ovladač hlasitosti. Kombu nechybí ani zabudovaný digitální reverb s nastavením úrovně. Mezi kanály lze přepínat pomocí footswitche.

Pro nahrávání a zvučení se skvěle hodí přímý výstup emulated output, díky kterému můžete kombo zapojit přímo do PA nebo audio rozhraní. Samozřejmostí je efektová smyčka.

Komba Blackstar ze série Artist jsou lampové aparáty s charakteristickým, kulatým tónem, které jsou uživatelsky velmi vstřícné. Prostě zapojíte a hrajete.

Technické údaje
• Kytarové celolampové kombo
• Technologie ISF umožňující přechod mezi US a UK zvukem
• Digitální reverb s přepínačem dark/light
• Efektová smyčka s přepínačem úrovně -10 / +4 dB
• rozměry: 690 x 540 x 260 mm
• váha: 22,5 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Artist 30 Combo (použité)

Blackstar Artist 30 Combo (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce