Blackstar HT Club 40 MkII 6L6

Blackstar HT Club 40 MkII 6L6

22490 Kč

Nabídka pro vás: Blackstar HT Club 40 MkII 6L6 populárního výrobce Blackstar - toto zboží si můžete opatřit v časové omezené slevě za 22490 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219557
Do obchodu

Popis

Blackstar

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Blackstar HT Club 40 MkII 6L6 značky Blackstar - tento produkt obchodujeme s unikátní slevou za 22490. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Kytarové lampové kombo

 Série HT Venue nabízí celolampové kytarové zesilovače, komba a k nim patřící reproboxy, které se vyvinuly z velmi oblíbeného a oceňovaného modelu HT-5. Výrobky z této řady nabízí dostatečný výkon pro hraní v kapelách a nadstandardní výbavu. Pokud bychom měli volit tři základní charakteristiky těchto aparátů, potom bychom jistě zmínili vřelý lampový tón, vysokou všestrannost a maximální spolehlivost.

Kombo HT Club 40 MkII 6L6 nabízí klasický design s černým tolexovým potahem a především, na základě zákaznické zpětné vazby, dvě koncové lampy 6L6 známé především z amerických aparátů.

Ovládací prvky a funkce sdílí se standardními modely HT Club 40 MKII, tzn. disponuje dvěma kanály (Clean a Overdrive) s volbou dvou zvukových modů tlačítkem Voice na každém (Clean1 – American Clean, Clean2 – British Clean, OD Voice1 – Classic Overdrive, OD Voice2 – Modern Overdrive). Možnosti zvukových úprav rozšiřuje, pro aparáty Blackstar charakteristická, funkce ISF (Infinite Shape Feature), která umožňuje plynule přecházet mezi zvukem odpovídajícím americkým a britským lampovým zesilovačům a digitální reverb, kdy můžete na zadním panelu přepínačem volit mezi dvěma druhy – Dark s charakterem room reverbu a Light vycházejícího z efektu plate reverb.

Z dalších funkcí zmíníme přepínač Power s volbou plného a 10% výkonu, USB rozhraní, kterým pošlete do PC či jiného nahrávacího zařízení čtyři zvukové stopy (dry signál, preamp out a stereo emulated out), dva výstupy pro footswitch, send/return efektové smyčky, výstupy do externích reproboxů s impedancí 16/8 ohmů a DI/linkovým výstup s emulací 1x 12/4x 12 reproduktorů.

Součástí balení je dvouknoflíkový footswitch.

Všechny produkty od výrobce
Blackstar HT Club 40 MkII 6L6

Blackstar HT Club 40 MkII 6L6

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce