Blackstar Silverline Deluxe 100W 1x12

Blackstar Silverline Deluxe 100W 1x12

15090 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Blackstar Silverline Deluxe 100W 1x12 oblíbené značky Blackstar - tento artikl je tady pro vás v akci za 15590 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206867
Do obchodu

Popis

Blackstar

Radost přinášející Blackstar Silverline Deluxe 100W 1x12 od kvalitní značky Blackstar - tento hit naleznete v sezónní slevě za 15590. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování..

Kytarové modelingové kombo

 Společnost Blackstar představuje řadu kytarových modelingových aparátů Silverline navazující na sérii ID TVP. Intuitivní ovládací prvky a špičkové digitální technologie v čele s výkonným procesorem SHARC dostaly nový kabátek v podobě parádního butikového Silverline designu, který stylově doplňuje skvělé zvuky s autentickým charakterem lampových aparátů.

Kombo Silverline Deluxe 100W 1x12 je osazeno jedním dvanáctipalcovým reproduktorem Celestion V-Type a nabízí výkon 100W. Stejně jako v případě předešlé řady můžete volit ze šesti preamp sekcí (Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2), kdy tak z komba dostanete cokoliv od křišťálově čistého zvuku přes muzikální overdrive a šťavnatý crunch až po pořádné hi-gain zkreslení. Ovladače EQ sekce v čele s patentovanou funkcí ISF (volba mezi zvukem s americkým nebo britským charakterem) vám umožní tvarovat váš kytarový tón přesně podle vašich požadavků.

Výkonný SHARC procesor a technologie Blackstar TVP nabízí věrnou reprodukci dynamiky a jemných nuancí šesti ceněných koncových sekcí zesilovačů (KT88, 6L6, KT66, EL34, 6V6, EL84). Díky tomu tak budete mít vždy pocit, že hrajete na reálný lampový aparát. Pozadu nezůstala ani efektová jednotka, kdy kombo nabízí dvanáct vestavěných efektů studiové kvality v kategoriích Delay (Linear, Analog, Tape, Multi), Reverb (Rom, Hall, Spring, Plate) a Modulation (Phaser, Flanger, Chorus, Tremolo).

Veškerá nastavení lze ukládat do presetů, z nichž 12 je snadno přístupných z ovládacího panelu aparátu (128 s footswitchem – není součástí balení). Organizaci a editaci presetů usnadňuje i software Insider, který je součástí packu, a nezbytná možnost propojení s počítačem pomocí USB rozhraní. Ve výbavě nechybí ani výstup se simulací reproboxu vhodný pro nahrávání (lze použít jako sluchátkový), vstup pro externí audio zařízení, MIDI rozhraní, výstupy do externích reproboxů, zabudovaná ladička (aktivace přidržením tlačítka Manual) nebo funkce Tap Tempo.

Technické specifikace:
• Rozměry: 583 x 480 x 259 mm
• Hmotnost: 17,4 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Silverline Deluxe 100W 1x12

Blackstar Silverline Deluxe 100W 1x12

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce