Blackstar Silverline Deluxe Head 100W

Blackstar Silverline Deluxe Head 100W

12690 Kč

V akci je právě teď Blackstar Silverline Deluxe Head 100W kvalitní značky Blackstar - tento hit naleznete v úžasné akci za 12690 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206864
Do obchodu

Popis

Blackstar

Nabídka pro vás: Blackstar Silverline Deluxe Head 100W se známou značkou Blackstar - tento hit můžete sehnat za hustou cenu 12690. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Udělejte si radost..

Kytarový modelingový zesilovač

 Společnost Blackstar představuje řadu kytarových modelingových aparátů Silverline navazující na sérii ID TVP. Intuitivní ovládací prvky a špičkové digitální technologie v čele s výkonným procesorem SHARC dostaly nový kabátek v podobě parádního butikového Silverline designu, který stylově doplňuje skvělé zvuky s autentickým charakterem lampových aparátů.

Zesilovač Silverline Deluxe Head 100W nabízí výkon 100W. Stejně jako v případě předešlé řady můžete volit ze šesti preamp sekcí (Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2), kdy tak z aparátu dostanete cokoliv od křišťálově čistého zvuku přes muzikální overdrive a šťavnatý crunch až po pořádné hi-gain zkreslení. Ovladače EQ sekce v čele s patentovanou funkcí ISF (volba mezi zvukem s americkým nebo britským charakterem) vám umožní tvarovat váš kytarový tón přesně podle vašich požadavků.

Výkonný SHARC procesor a technologie Blackstar TVP nabízí věrnou reprodukci dynamiky a jemných nuancí šesti ceněných koncových sekcí zesilovačů (KT88, 6L6, KT66, EL34, 6V6, EL84). Díky tomu tak budete mít vždy pocit, že hrajete na reálný lampový aparát. Pozadu nezůstala ani efektová jednotka, kdy zesilovač nabízí dvanáct vestavěných efektů studiové kvality v kategoriích Delay (Linear, Analog, Tape, Multi), Reverb (Rom, Hall, Spring, Plate) a Modulation (Phaser, Flanger, Chorus, Tremolo).

Veškerá nastavení lze ukládat do presetů, z nichž 12 je snadno přístupných z ovládacího panelu aparátu (128 s footswitchem – není součástí balení). Organizaci a editaci presetů usnadňuje i software Insider, který je součástí packu, a nezbytná možnost propojení s počítačem pomocí USB rozhraní. Ve výbavě nechybí výstupy do kytarových reproboxů (1x 4, 2x 8 ohmů), výstup se simulací reproboxu vhodný pro nahrávání (lze použít jako sluchátkový), vstup pro externí audio zařízení, MIDI rozhraní, zabudovaná ladička (aktivace přidržením tlačítka Manual) nebo funkce Tap Tempo.

Technické specifikace:
• Rozměry: 583 x 240 x 222 mm
• Hmotnost: 9,6 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Silverline Deluxe Head 100W

Blackstar Silverline Deluxe Head 100W

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce