Blackstar Silverline Special 50W 1x12

Blackstar Silverline Special 50W 1x12

12190 Kč

Velmi oblíbený produkt Blackstar Silverline Special 50W 1x12 s trendy značkou Blackstar - toto zboží si můžete zakoupit extra levně za 12190 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206868
Do obchodu

Popis

Blackstar

Vaše oblíbené zboží, Blackstar Silverline Special 50W 1x12 od kvalitní značky Blackstar - tento produkt doručujeme za výhodnou cenu 12190. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte..

Kytarové modelingové kombo

 Společnost Blackstar představuje řadu kytarových modelingových aparátů Silverline navazující na sérii ID TVP. Intuitivní ovládací prvky a špičkové digitální technologie v čele s výkonným procesorem SHARC dostaly nový kabátek v podobě parádního butikového Silverline designu, který stylově doplňuje skvělé zvuky s autentickým charakterem lampových aparátů.

Kombo Silverline Special 50W 1x12 je osazeno jedním dvanáctipalcovým reproduktorem Celestion V-Type a nabízí výkon 50W. Stejně jako v případě předešlé řady můžete volit ze šesti preamp sekcí (Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2), kdy tak z komba dostanete cokoliv od křišťálově čistého zvuku přes muzikální overdrive a šťavnatý crunch až po pořádné hi-gain zkreslení. Ovladače EQ sekce v čele s patentovanou funkcí ISF (volba mezi zvukem s americkým nebo britským charakterem) vám umožní tvarovat váš kytarový tón přesně podle vašich požadavků.

Výkonný SHARC procesor a technologie Blackstar TVP nabízí věrnou reprodukci dynamiky a jemných nuancí šesti ceněných koncových sekcí zesilovačů (KT88, 6L6, KT66, EL34, 6V6, EL84). Díky tomu tak budete mít vždy pocit, že hrajete na reálný lampový aparát. Pozadu nezůstala ani efektová jednotka, kdy kombo nabízí dvanáct vestavěných efektů studiové kvality v kategoriích Delay (Linear, Analog, Tape, Multi), Reverb (Rom, Hall, Spring, Plate) a Modulation (Phaser, Flanger, Chorus, Tremolo).

Veškerá nastavení lze ukládat do presetů, z nichž 12 je snadno přístupných z ovládacího panelu aparátu (128 s footswitchem – není součástí balení). Organizaci a editaci presetů usnadňuje i software Insider, který je součástí packu, a nezbytná možnost propojení s počítačem pomocí USB rozhraní. Ve výbavě nechybí ani výstup se simulací reproboxu vhodný pro nahrávání (lze použít jako sluchátkový), vstup pro externí audio zařízení, zabudovaná ladička (aktivace přidržením tlačítka Manual) nebo funkce Tap Tempo.

Technické specifikace:
• Rozměry: 505 x 418 x 248 mm
• Hmotnost: 13,9 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Silverline Special 50W 1x12

Blackstar Silverline Special 50W 1x12

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce