Blackstar Silverline Standard 20W 1x10

Blackstar Silverline Standard 20W 1x10

8070 Kč

Příjemné pocity navazující Blackstar Silverline Standard 20W 1x10 od oblíbené společnosti Blackstar - tento artikl je v tento okamžik levně za 10090 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206869
Do obchodu

Popis

Blackstar

Prestižní Blackstar Silverline Standard 20W 1x10 od značky Blackstar - tento hit získáte za bombastickou cenu 10090. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost..

Kytarové modelingové kombo

 Společnost Blackstar představuje řadu kytarových modelingových aparátů Silverline navazující na sérii ID TVP. Intuitivní ovládací prvky a špičkové digitální technologie v čele s výkonným procesorem SHARC dostaly nový kabátek v podobě parádního butikového Silverline designu, který stylově doplňuje skvělé zvuky s autentickým charakterem lampových aparátů.

Kombo Silverline Standard 20W 1x10 je osazeno jedním desetipalcovým reproduktorem Celestion V-Type a nabízí výkon 20W. Stejně jako v případě předešlé řady můžete volit ze šesti preamp sekcí (Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2), kdy tak z komba dostanete cokoliv od křišťálově čistého zvuku přes muzikální overdrive a šťavnatý crunch až po pořádné hi-gain zkreslení. Ovladače EQ sekce v čele s patentovanou funkcí ISF (volba mezi zvukem s americkým nebo britským charakterem) vám umožní tvarovat váš kytarový tón přesně podle vašich požadavků.

Výkonný SHARC procesor a technologie Blackstar TVP nabízí věrnou reprodukci dynamiky a jemných nuancí šesti ceněných koncových sekcí zesilovačů (KT88, 6L6, KT66, EL34, 6V6, EL84). Díky tomu tak budete mít vždy pocit, že hrajete na reálný lampový aparát. Pozadu nezůstala ani efektová jednotka, kdy kombo nabízí dvanáct vestavěných efektů studiové kvality v kategoriích Delay (Linear, Analog, Tape, Multi), Reverb (Rom, Hall, Spring, Plate) a Modulation (Phaser, Flanger, Chorus, Tremolo).

Veškerá nastavení lze ukládat do presetů, z nichž 12 je snadno přístupných z ovládacího panelu aparátu (128 s footswitchem – není součástí balení). Organizaci a editaci presetů usnadňuje i software Insider, který je součástí packu, a nezbytná možnost propojení s počítačem pomocí USB rozhraní. Ve výbavě nechybí ani výstup se simulací reproboxu vhodný pro nahrávání (lze použít jako sluchátkový), vstup pro externí audio zařízení, zabudovaná ladička (aktivace přidržením tlačítka Manual) nebo funkce Tap Tempo.

Technické specifikace:
• Rozměry: 450 x 377 x 238 mm
• Hmotnost: 11 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Silverline Standard 20W 1x10

Blackstar Silverline Standard 20W 1x10

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce