Blackstar Silverline Stereo Deluxe 2x100W 2x12

Blackstar Silverline Stereo Deluxe 2x100W 2x12

18190 Kč

Hit poslední doby, Blackstar Silverline Stereo Deluxe 2x100W 2x12 od populární značky Blackstar - tento artikl nepropásněte s úžasnou cenovkou 21090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206866
Do obchodu

Popis

Blackstar

Exkluzivní Blackstar Silverline Stereo Deluxe 2x100W 2x12 od oblíbené značky Blackstar - tento artikl pořizujte za téměř velkoobchodní cenu 21090. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Kytarové modelingové kombo

 Společnost Blackstar představuje řadu kytarových modelingových aparátů Silverline navazující na sérii ID TVP. Intuitivní ovládací prvky a špičkové digitální technologie v čele s výkonným procesorem SHARC dostaly nový kabátek v podobě parádního butikového Silverline designu, který stylově doplňuje skvělé zvuky s autentickým charakterem lampových aparátů.

Kombo Silverline Stereo Deluxe 2x100W 2x12 je osazeno dvěma dvanáctipalcovými reproduktory Celestion V-Type a nabízí výkon 200W. Stejně jako v případě předešlé řady můžete volit ze šesti preamp sekcí (Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2), kdy tak z komba dostanete cokoliv od křišťálově čistého zvuku přes muzikální overdrive a šťavnatý crunch až po pořádné hi-gain zkreslení. Ovladače EQ sekce v čele s patentovanou funkcí ISF (volba mezi zvukem s americkým nebo britským charakterem) vám umožní tvarovat váš kytarový tón přesně podle vašich požadavků.

Výkonný SHARC procesor a technologie Blackstar TVP nabízí věrnou reprodukci dynamiky a jemných nuancí šesti ceněných koncových sekcí zesilovačů (KT88, 6L6, KT66, EL34, 6V6, EL84). Díky tomu tak budete mít vždy pocit, že hrajete na reálný lampový aparát. Pozadu nezůstala ani efektová jednotka, kdy kombo nabízí dvanáct vestavěných efektů studiové kvality v kategoriích Delay (Linear, Analog, Tape, Multi), Reverb (Rom, Hall, Spring, Plate) a Modulation (Phaser, Flanger, Chorus, Tremolo).

Veškerá nastavení lze ukládat do presetů, z nichž 12 je snadno přístupných z ovládacího panelu aparátu (128 s footswitchem – není součástí balení). Organizaci a editaci presetů usnadňuje i software Insider, který je součástí packu, a nezbytná možnost propojení s počítačem pomocí USB rozhraní. Ve výbavě nechybí ani výstup se simulací reproboxu vhodný pro nahrávání (lze použít jako sluchátkový), vstup pro externí audio zařízení, MIDI rozhraní, výstupy do externích reproboxů, zabudovaná ladička (aktivace přidržením tlačítka Manual) nebo funkce Tap Tempo.

Technické specifikace:
• Rozměry: 685 x 505 x 259 mm
• Hmotnost: 24 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Silverline Stereo Deluxe 2x100W 2x12

Blackstar Silverline Stereo Deluxe 2x100W 2x12

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce