Blackstar Sonnet 120 Black

Blackstar Sonnet 120 Black

13890 Kč

Právě je za dobrou cenu Blackstar Sonnet 120 Black od kvalitního výrobce Blackstar - tento produkt koupíte s úžasnou cenovkou 13890 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212259
Do obchodu

Popis

Blackstar

Trendy Blackstar Sonnet 120 Black pocházející od značky Blackstar - tento hit můžete pořídit po slevě za 13890. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Kombo pro akustické nástroje

 Komba pro akustické kytary Blackstar z řady Sonnet odpovídají na otázku, jak má vypadat a fungovat aparát pro akustické nástroje. Nabízí zesílení přirozené odezvy akustických nástrojů při zachování veškerých zvukových nuancí včetně dynamické odezvy bez nežádoucí efektu deformace/zabarvení zvuku. Každý z modelů disponuje dvěma nezávislými kanály se samostatným EQ, efekty reverb ve studiové kvalitě a user-friendly funkcemi v podobě XLR DI a USB výstupů nebo kabelového MP3/Line či bezdrátového Bluetooth připojení pro audio podklady z vašeho telefonu nebo jiného audio/mp3 zařízení.

Model Sonnet 120 Black už na první pohled potěší stylovým designem s černého potahu a černé čelní průzvučné mřížky. S výkonem 120 wattů a kombinovanými XLR/6,3 mm jack vstupy rozšiřuje nabídku modelů 60 o možnost připojit ke kombu dva nástroje či mikrofony (díky volitelnému fantomovému napájení lze použít i kondenzátorové mikrofony). Lehká portovaná konstrukce kabinetu nabízí kromě skvělého zvuku s plnými basy i možnost připojení ke standardním stojanům na reproboxy (35 mm) pomocí adaptéru SA-2 (není součástí balení).

Charakter a barvu akustického zvuku lze tvarovat pomocí třípásmových ekvalizérů kanálů, ovladačem Brilliance a tlačítky Shape. Přepínačem Pad snížíte citlivost vstupu o -10dB (vhodné pro nástroje s vyšším výstupním signálem). Možné problémy s ozvučením elektroakustických nástrojů řeší ovladače Anti-Feedback, High-Pass Filter a tlačítko Phase.

Kombo nabízí čtyři druhy efektu reverb (Hall, Studio, Chamber, Plate) ve studiové kvalitě. Intenzitu a charakter průběhu efektu lze nastavit samostatnými ovladači Reverb obou kanálů a společným Reverb Time. Z dalších plusů je třeba zmínit samostatné efektové smyčky kanálů s XLR DI s Pre/Post EQ přepínáním a vstup pro footswitch FS-17 s funkcemi Mute s Reverb On/Off (není součástí balení).

Technické specifikace:
• Rozměry: 417 x 352 x 296 mm
• Hmotnost: 11,5 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Sonnet 120 Black

Blackstar Sonnet 120 Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce